Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Plecak Petkit - wygodne podróżowanie psów i kotów

Podróżowanie z psem może być zarówno przyjemnością, jak i wyzwaniem. Jak sprawić, by podróż była jak najbardziej przyjemna i komfortowa dla futrzanego przyjaciela? Jedną z odpowiedzi może być plecak Petkit, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie psa.

Marka Petkit oferuje każdemu miłośnikowi zwierząt modny gadżet podróżny z wbudowanym systemem oświetlenia, cyrkulacją świeżego powietrza, regulowanym czujnikiem temperatury w trzech prędkościach, ciemnobrązowym panoramicznym oknem zapewniającym doskonałą widoczność zwierzaka oraz ergonomicznie ukształtowaną ścianą tylną do wygodnego noszenia na plecach. Oddychający siatkowy tył i specjalnie zaprojektowane odblaskowe paski zapewniają niezrównany komfort noszenia. Plecak jest przeznaczony dla kotów i małych psów o wadze do 8 kg.

 

Ergonomiczny design do wygodnego podróżowania

Plecak Petkit został zaprojektowany z myślą o ergonomii i komforcie zarówno właściciela, jak i psa. Dzięki specjalnej konstrukcji możesz z łatwością nosić psa na plecach, co jest nie tylko wygodne dla Ciebie, ale także pozwala psom czuć się bliżej Ciebie, dając im poczucie bezpieczeństwa podczas podróży. Plecak posiada wyściełane paski, które zmniejszają nacisk na ramiona i pozwalają na długie spacery z psem bez bólu.

System wentylacji

Plecak jest wyposażony w kilka otworów wentylacyjnych, zaawansowany system wentylacji, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twojemu zwierzakowi zabraknie świeżego powietrza. Posiada również precyzyjny czujnik temperatury do automatycznej kontroli. Prędkość przepływu powietrza można również regulować ręcznie. Uwaga: Do korzystania z systemu wentylacji wymagany jest dodatkowy power bank.

Oświetlenie

Torba podróżna Petkit Ever ma wbudowany system oświetlenia, dzięki czemu można monitorować stan zwierzęcia nawet w ciemnym otoczeniu. Wystarczy włączyć światło za pomocą przycisku na pokrętle z boku plecaka. Oświetlenie wewnątrz plecaka działa tylko wtedy, gdy podłączone jest zasilanie!

Panoramiczne okno

Ponad 50% torby podróżnej jest pokryte panoramicznym oknem, które jest pokryte ciemnym materiałem, dzięki czemu zwierzę może cieszyć się piękną scenerią i ograniczyć bodźce zewnętrzne.

Praktyczne detale

Plecak Petkit jest pełen praktycznych detali, które ułatwiają podróżowanie z psem. Posiada kilka kieszeni do przechowywania takich rzeczy jak smakołyki, woda lub inne niezbędne rzeczy dla psa. Ponadto plecak można łatwo prać, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku wypadków lub zabrudzeń.

Stylowy design

Nie tylko chcesz zadbać o komfort swojego psa, ale także o jego wygląd? Plecak Petkit jest dostępny w różnych stylowych wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszy dla siebie i swojego psa. Dzięki temu Twój pies będzie nie tylko wygodnie podróżował, ale także świetnie wyglądał.

Plecak Petkit to świetne rozwiązanie dla każdego właściciela psa, który chce, aby podróżowanie z nim było wygodne, bezpieczne i przyjemne. Dzięki temu plecakowi ty i twój futrzany przyjaciel możecie wspólnie odkrywać świat, nie martwiąc się o ich komfort i bezpieczeństwo. Dlatego inwestycja w plecak Petkit może stać się jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz dla swojego psa. Plecak Petkit to świetne uzupełnienie dla każdego właściciela psa, który chce, aby podróżowanie było dla niego wygodne, bezpieczne i przyjemne. Dzięki temu plecakowi ty i twój futrzany przyjaciel możecie razem odkrywać świat, nie martwiąc się o ich komfort i bezpieczeństwo. Inwestycja w plecak Petkit może więc stać się jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz dla swojego psa.


Produkty powiązane

Plecak podróżny dla zwierzaków domowych Petkit 2
Warianty (4)
Różowy Biały Wzór kamuflaż Zelená

Plecak podróżny dla zwierzaków domowych Petkit 2

Dostępne
419 zł

Porównaj