Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Petkit Cozy: najwygodniejsze inteligentne legowisko dla kotów z automatyczną termoregulacją

Opiekunowie kotów i psów, przyznajcie się! Kto chce zostać najbardziej rozpieszczającą osobą? Mamy dla was nowość z naszej oferty. Elektroniczne legowisko Petkit Cozy, które możesz kontrolować z poziomu smartfona! Wyjątkowy pod względem designu i funkcji, pełny zaskakujących funkcji, takie jest legowisko Petkit Cozy, dodatkowo wypełnione przytulnym materiałem. Jeśli do tej pory twój zwierzak nie miał legowiska, już niedługo jego sytuacja może się diametralnie zmienić!

Legowisko z termoregulacją, ani za ciepło ani za zimno 

Okrągły kształt zapewnia prywatność kotu, ale będzie także odpowiedni dla mniejszego psa, dodatkowo wygodę zapewni termoregulacyjna technologia. Automatycznie wyrównanie różnicy temperaturowej, zapewni komfort i odpoczynek w optymalnej temperaturze. Twój zwierzak zawsze będzie odpoczywał w odpowiedniej temperaturze, nie będzie mu groziło wychłodzenie lub przegrzanie.

 

Jeśli ustawisz tryb automatyczny, legowisko samo dostosuje odpowiednią temperaturę bez potrzeby twojej ingerencji. Legowisko Petkit zasilane jest z sieci a smart system sensorycznego odczytywania zmian temperatury zapewni, zawsze idealną temperaturę podczas odpoczynku twojego ulubieńca.

Funkcja ustawienia temperatury, której nie można przegapić, nie tylko zapewnia zwierzęciu zdrowy wypoczynek, ale także sprzyja opiece nad wrażliwymi lub chorymi zwierzętami. Legowisko będzie więc doskonałe dla bezwłosych ras kotów lub psów.

 

 

Legowisko, które zaopiekuje się twoim zwierzakiem podczas odpoczynku

Nie byłoby to inteligentne legowisko, bez innych dodatkowych opcji: zawsze pod ręką i z dowolnego miejsca możesz wygodnie sterować Petkit Cozy za pomocą smartfona. Możesz regulować temperaturę lub przeglądać stan odpoczynku twojego zwierzaka. To, ile w nim spędzi czasu i czy wszystko jest w porządku, sprawdzi elektroniczne legowisko Petkit Cozy za pomocą czujnika ruchu. Rejestruje, kiedy zwierzę przychodzi do środka, od tego momentu aż do wyjścia będzie kontrolować jego sen.

Cisza, świeżość, schronienie ...

Czy w to wierzysz, czy nie, Cozy to legowisko dla kota z klimatyzacją. Powietrze jest oczyszczane poprzez regularną cyrkulację, podczas upalnych dni zwierzak ma niebywały komfort. Ściany legowiska wygłuszają dźwięki, stanowiąc swoisty „azyl” dla zwierzaka.

 

Projektanci marki Petkit doskonale wiedzieli, że najspokojniejszy wypoczynek wymaga przytulnej atmosfery. Zaprojektowali nowoczesne i schludne legowisko, które jest przyjemnie przytulne i częściowo zamknięte dając naturalne poczucie bezpieczeństwa. Możesz spokojnie założyć, że z powodzeniem zaaranżujesz legowisko w swoim domu. Ten minimalistyczny styl sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, a Twój pupil instynktownie odnajdzie w nim spokojną kryjówkę.

 

 

Zadajesz sobie pytanie dlaczego PetKit stworzył do wszystko? Nie byłoby czasami lepiej zostawić wszystko przypadkowi? Odpowiadamy na tą wątpliwość, zwierzaki nie mają rozwiniętej termoregulacji tak jak człowiek. Zwierzaki, które od małego przebywają w domu nie mają możliwości "bronić się" przecw zmianom temperatury same. Psy i koty pocą się minimalnie i mają niską umiejętność ogrzewania się. Szczególnie "nagie" rasy z chęcią przywitają w swoim domu legowisko z termoregulacją.