Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Legowiska Reedog: Dla zdrowego snu Twojego psa

Zrobiłeś już na prawdę wszystko dla zdrowia swojego psa? Kupiłeś najlepszą karmę, regularnie chodzisz na spacery. Zastanów się gdzie śpi Twój ulubieniec? Na ziemi? Czy może na podłodze rozłożyłeś stary koc lub dywan? Czy wiesz, że jakość legowiska ma wpływ na jego nastrój i kondycję fizyczną?

Dużo zależy od tego jak i gdzie Twój piesek wypoczywa. Tak samo jak u ludzi. Na szczęście jest z czego wybierać!  Dostępne są starannie wykończone legowiska, koce, budki wewnętrzne lub popularne ostatnio igla. Jednym z najlepszych producentów legowisk jest firma Reedog, która przygotowała całą kolekcję najróżnieszych miejsc gdzie odpocznie Twój piesek lub kotek.

Pies i jego miejsce

Ważne jest, aby wydzielić pieskowi miejsce, które będzie tylko jego. Nie tylko dlatego, żebyś mógł od czasu do czasu wydać komendę "na miejsce". Pies intuicyjnie szuka miejsca, które jest jego, które jego przodkowie robili sami lub szukali w środowisku naturalnym. Miejsce, które wydzielisz dla niego musi zapewnić możliwość spokojnego wypoczynku, pies musi się czuć tam bezpiecznie, ale jednocześnie mieć możliwość obserwowania tego co dzieje się wokół niego.

Przykładowo legowisko umieszczone na środku ruchliwego korytarza, nie jest idealnym wyborem - pies będzie cały czas zajęty obserwowaniem przyjściem, wyjściem domowników. Pies może odmówić wypoczynku w takim miejscu, spania, tym bardziej. Odpowiedni jest np. kąt w rogu pokoju, gdzie umieścisz legowisko lub materiałową budę dla psa przeznaczoną do wnętrz. Sprawdźmy konkretne opcje legowisk.

Legowiska dla psów Reedog

Każdy pies powinien mieć swoje własne legowisko, które zapewni mu prywatność, możliwość odpoczynku i zdrowy sen. Zauważ ile czasu Twój pies spędza odpoczywając, zbierając siły do dalszego działania. Wygoda jest dla niego bardzo ważna. Każdy pies chętnie zwija się do kłębka, aby przespać się i przygotować do kolejnego treningu lub spaceru ze swoim właścicielem.

Legowiska marki Reedog, należą do jednych z najlepiej wykonanych na rynku, przy niewygórowanej cenie. Wykończone są wytrzymałymi i wygodnymi materiałami, największą zaletą jest prostota utrzymania w czystości. Legowiska Reedog oferowane są w różnych wielkościach - przeznaczone są dla bardzo małych, małych, średnich i dużych ras psów.

Budy do wnętrz i igla dla psów Reedog

Naturalną skłonnością psa jest chowanie się przed otaczającym światem - gdzie indziej niż do budy? Co w momencie gdy mieszkasz w bloku? Na pewno nie jest najlepszym pomysłem postawienie drewnianej budy, aby zapewnić piesku przyjemność. Mimo wszystko mamy w ofercie coś co pozwoli spełnić jego oczekiwania. Funkcjonalne, wygodne materiałowe budy lub igla dla psów przeznaczone do wnętrz mieszkań.

Budy i psie igla marki Reedog są lubiane przez właścicieli psów z kilku powodów - są uniwersalne, zaspokajają potrzeby małych i dużych psów. Jednocześnie są wytrzymałe, wygodne, łatwo utrzymać je w czystości i mają długą żywotność.

Marka Reedog przygotowała igla dla psów i materiałowe budy dla psów w różnych wariantach i designach. W ofercie znajdziesz materiałową bude dla psa w klasycznym stylu (domek), możesz także wybrać budę w kształcie kostki lub bardzo popularne igloo, które przypomina namiot.

Domki Reedog dla psów

Gdy Twój piesek jest mały bardzo chętnie chowa, przykładowo pod krzesło lub koc, to jasny syngał: czy możesz sprawić mi własną budkę lub domek? Z myślą o małych psach Reedog szyje specjalne domeczki, które najmniejsze pieski po prostu kochają.

Zaletą domku dla psów Reedog jest wysoka jakość wykonania, wyjątkowy design, łatwe utrzymanie i wygoda. Wybierz domek z materiału, który będzie dla psa najbardziej komfortowy i zapewni mu ciepły kąt.  

Koce Reedog dla komfortu pieska

Gdy już wybierzesz dla psa materiałową budę, domek, igloo lub legowisko Reedog niezapomnij o psim kocu! Każdy piesek doceni koc w legowisku, ponieważ zwiększy się jego termika czyli ciepło a co za tym idzie wygoda. Koc możesz wyprać co jakiś czas, co pozwoli na utrzymanie legowiska w dobrym stanie.

Oprócz powyższej funkcji koce Reedog są przeznaczone także do podróżowania - możesz rozłożyć koc na tylnych siedzeniach. Koc możesz wziąć ze sobą, gdy pies będzie spał u znajomych lub na wczasach, tak aby miał ze sobą kawałek domu.