Nigdy tego nie rób? Możesz już swojego psiaka nie zobaczyć żywego! Nie pozostawiaj samotnego psa w aucie!

 

 

Pies w nagrzanym aucie?

  • W ciągu kilku minut temperatura w samochodzie wzrasta o 20 ° C w porównaniu z temperaturą zewnętrzną. Twój pies nie może się obronić. Otwarte okno, a także klimatyzacja czy dostęp do wody nie wystarczą do ochłodzenia psa w aucie. Temperatury na zewnątrz nawet nie muszą być ekstremalne.
  • Pies stara się zrekompensować nieznośny upał językiem i szybciej oddycha. Powoduje to odparowanie wody z organizmu. Stopniowo pojawiają się odwodnienie, pragnienie, złe samopoczucie, ból głowy
  • Twój najwierniejszy przyjaciel ma suchość w ustach, może mieć pianę wokół ust, pragnienie jest nie do zniesienia, mogą wystąpić wymioty, ciało psa jest odwodnione.
  • Odwodnienie powoduje gęstnienie krwi, a toksyny zalewają ciało twojego pupila. Trzęsie mu się głowa, jest zdezorientowany, może mieć biegunkę, gorączkę, dreszcze, wymioty. Występuje odwodnienie i zatrucie toksynami, kołatanie serca przyspiesza nieznośnie i zapowiada zatrzymanie krwi z trwałym uszkodzeniem naczyń krwionośnych. Pomimo pomocy na tym etapie, Twój zwierzak nigdy nie będzie tak zdrowy jak zawsze!
  • Narządy wewnętrzne są niewydolne z powodu zatrucia, twój zwierzak nie wie co się dzieje. Traci przytomność i odtąd stopniowo umiera. Trwa to sekundy.
  • W ciągu tych sekund, zanim przeczytałeś ten fragment,  doszło do tego, że już nigdy nie zobaczysz swojego oddanego przyjaciela na żywo. Czy Twój pies naprawdę na to zasługuje?

 

Nie ryzykuj życia swojego psa!

Nenechávejte toho, na kom vám záleží opuštěného v horkém autě! Otevřené okénko není řešení. Nepomůže ani klimatizace nebo přistup k vodě! I s opatřením klimatizací, staženým okýnkem a miskou s vodou se teplota v autě vyšplhá minimálně o 20 stupňů oproti vnějšímu prostředí, a to během minut. I nižší letní teploty se tak stanou pro psa v autě extrémní! Kolaps z horka končí smrtí a rozhodne o něm jen pár minut! Neriskujte život vašeho čtyřnohého kamaráda. Věří vám!

 

Nigdy nie pozostawiaj zwierzaka w aucie! Otwarte okno nie pomoże. Klimatyzacja czy dostęp do wody też nie pomogą! Nawet przy zapewnieniu klimatyzacji, otwartego okna i miski z wodą, temperatura w samochodzie wzrasta o co najmniej 20 stopni w porównaniu z otoczeniem zewnętrznym w ciągu kilku minut. Nawet niższe letnie temperatury staną się ekstremalne dla psa w samochodzie! Udar z powodu wysokiej temperatury kończy się śmiercią i tylko kilka minut zadecyduje o tym! Nie ryzykuj życia swojego czworonożnego przyjaciela. On ci ufa!Podobne produkty

Przykro nam, brak wyników dla podanych kryteriów