Najtańsze legowiska dla psów? Spraw sobie tanie legowisko Reedog!

Masz psa i szukasz dla niego legowiska? Szukasz taniego i wygodnego posłania...tylko nie jakieś super drogie legowisko, z ekstra wypełnieniem, koronką czy satyną jak łoże króla! Rozumiemy, pokażemy Ci odpowiednie legowiska, przy których twój portfel nie zmniejszy swojej objętości.

 

Najtańsze materace dla psów: wszechstronne i wygodne! 

Potrzebujesz legowiska do każdego otoczenia, odpowiedniego do budy, salonu, na korytarz? Aby twój labrador, buldog lub retriever czy inny pies zmieścił się bez problemu? Rozważ materac. Możesz kupić materac grubszy, który świetnie izoluje od podłogi, przyda się w zimnych pomieszczeniach lub cienki jeśli nie potrzebujesz dodatkowej izolacji. Otwarta przestrzeń materaca pozwala psu odpocząć w pozycji „najdłuższego i najszerszego psa świata”!

 

 

Czy są legowiska z burtą za rozsądną cenę?

Chodzi o wygodę Twojego psa. Nie każdy lubi spać bez podpory głowy lub możliwości oparcia tułowia. Aby uniknąć kupowania luksusowej sofy dla psa, użyj okrągłego legowiska z oparciem lub tzw. ponton. W porównaniu do materacy są droższe, ale na pewno można zmieścić do kwoty 150 zł.

 

 

Legowiska z burtą: finansowo przystępna klasyka...

Zwinąć się w kulkę i poczuć się bezpiecznie? Jeśli twój pies właśnie w ten sposób wypoczywa najchętniej spójrz na okrągłe legowiska z burtą. Finansowo są bardzo przystępne a podniesiony brzeg tworzy z legowiska przytulny kąt.

I domki dla psa dostaniesz w dobrej cenie..

Rozwiązaniem dla psa, który chętnie śpi z poczuciem bezpieczeństwa lub chce się bawić w chowanego są materiałowe budy. Najtańszym wariantem są materiałowe igla, które zapewni psu intymność i schronienie. Trochę droższe będą piramidy dla psa, to rozwiązanie dwa w jednym można zdjąć daszek i powstanie legowisko z burtą. Są pieski, które uwielbiają się chować w środku a wychodzą tylko gdy usłyszą znajomy głos lub żeby poobserwować okolicę. Życzymy dobrej nocy i słodkich snów.

 

 Podobne produkty

Buda dla psa Reedog Light Paw   Dostepne

307 zł

Legowisko dla psa Reedog Pianki Light   Dostepne

172 zł

Piramida dla psa Reedog 2w1 Sign   Dostepne

249 zł

Buda dla psa Reedog 2w1 Light Brown   Dostepne

249 zł

Buda dla psa Reedog 2w1 Standard   Dostepne

365 zł

Piramida dla psa Reedog 2w1 Light   Dostepne

268 zł

Buda dla psa Reedog Grey Flower   Dostepne

288 zł

Legowisko dla psa Reedog Ponton Green   Dostepne

365 zł

Legowisko dla psa Reedog Ponton Purple   Dostepne

346 zł