Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Jak nauczyć psa załatwiać się? Mobilna toaleta dla psów Pet Loo

Zdarzają się sytuacje, że nie zdążysz wyprowadzić psa na spacer lub wysoka temperatura na zewnątrz, niebezpieczna dla zwierzaka, powoduje, że pies nie ma najmniejszej ochoty opuścić chłodnego domu. Masz psa, który nie opuści domu w deszczu lub mieszkasz na 9 piętrze w wieżowcu i nie zawsze zdąższysz wyjść z psem. W tych i wielu innych przypadkach przyda się alternatywa do załatwiania potrzeb higienicznych w postaci mobilnej toalety. Z takim pomyłem wyszedł jeden z najlepszych producentów psich akcesorii firma PetSafee.

 

 

PetSafe Pet Loo

PetSafe Pet Loo to idealne rozwiązanie dla zapracowanych lub miejskich rodziców zwierząt domowych. Ta przenośna toaleta wewnętrzna/zewnętrzna jest odpowiednia dla psów, kotów i małych zwierząt. Nie musisz już wracać do domu na lunch lub pędzić do domu po pracy, aby wypuścić szczeniaka. Naucz swojego pupila załatwiać się w środku! Mocz wygodnie spływa przez matę z trawy do wnętrza, a żwirek lub proszek wewnątrz wchłania płyn w kontakcie z nim, zatrzymując nieprzyjemne zapachy i ułatwiając sprzątanie. Spryskaj toaletę specjalnym sprayem, aby utrzymać świeży zapach.

Produkt jest dostępny w 3 rozmiarach S (53x45cm) M (63x63cm) oraz Large (83x83cm). Dlatego sprawdz się zarówno dla małych i dużych ras. Utrzymanie w czystości jest bardzo proste, wystarczy usunąć trawę i umyć całe urządzenie za pomocą węża, prysznica lub spryskiwacza. Pozostaw je następnie do całkowitego wyschnięcia. Toaleta Pet Loo może być używana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Jak nauczyć psa korzystać z toalety PetLoo? Ustaw psa na Pet Loo, gdy zwykle korzysta ono z toalety (po śnie, po jedzeniu lub po zabawie). Następnie daj trochę czasu na użycie, upewnij się, że zwierzę pozostaje na Pet Loo, dopóki nie skorzysta z toalety. Jeśli Twój zwierzak po raz pierwszy korzysta z toalety w pomieszczeniu, może to zająć kilka prób, zanim poczuje się komfortowo. Kluczem jest pochwała i cierpliwość! Następnie przychodzi czas na nagrodę, po prawidłowym użyciu nagródź swojego pupila ulubionym smakołykiem i dużą ilością pochwał.

Nie jesteś pewny zakupu przeczytaj kilka opinii, które otrzymaliśmy od naszych klientów:

"Mam 2 psy rasy Jack Russel Terrier i samica została przeszkolona w zakresie korzystania z toalety w mniej niż 2 tygodnie. Mojemu samcowi zajęło to około tygodnia dłużej. Teraz nigdy nie wychodzą na mróz, deszcz, deszcz ze śniegiem czy śnieg. Śpią z nami, a kiedy muszą iść do toalety w środku nocy, wyskakują z łóżka, idą do toalety, a następnie wracają do łóżka. Mamy 2 toalety i działają świetnie, najlepsze inwestycja jakiej dokonałem. Gorąco polecam."

"Moim zdaniem jest to najlepiej zaprojektowana toaleta dla psów w przeszłości i obecnie. Problem, jaki miałem z innymi markami, polega na tym, że nie odprowadzają moczu tak starannie lub tak wydajnie jak PetLoo. PetLoo ma wystarczający kąt i odprowadza wodę do pojemnika, który można łatwo wyjąć i przenieść. Pojemnik mógłby być nieco większy, ale nie przeszkadza mi to."

"Mój piesek przyzwyczaił się do tego produktu w około tydzień. Przez pierwsze kilka dni nie sikał tylko leżał sobie na toalecie. Kupiłem wabiący spray do sikania i zadziałał jak czary! Teraz używa go, gdy nie mogę od razu zabrać jej na dół do psiego parku. Bardzo łatwy do czyszczenia."

Podsumowując. Toaleta sprawdzi się jeśli twój zwierzak zostaje sam w domu, jesteś bardzo zajęty lub pogoda i indywidualne preferencje twojego zwierzaka uniemożliwiają wyjście z domu. Regularne


Produkty powiązane

Zniżka -9%
Brak możliwości 30-dniowego testowania
Mobilna toaleta dla psów i kotów Pet Loo
Warianty (1)
S

Mobilna toaleta Pet Loo

Dostępne
672 zł
612 zł

Porównaj