Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Interaktywna zabawa dla kotów i małych psów: Cheerble Wicked Egg

Zastanawiasz się nad prezentem, który zachwyci Twojego kota a jednocześnie zapewni mu dawkę ruchu. W 100% automatyczna interaktywna zabawka dla zwierząt z dozownikiem smakołyków. Chwieje się, obraca, toczy, świeci, wydaje dźwięki, podrzuca smakołyki i nie tylko. Wicked Egg został zaprojektowany, aby karmić, bawić i trenować zwierzęta na wszystkie sposoby, jakie możesz sobie wyobrazić.

Przetestowaliśmy tą zabawkę i jesteśmy zachwyceni. Mamy w sklepie kota i psa oba zwierzaki bawiły się wyśmienicie. Całą swoją energię poświęcały zabawie. Zabawka pozwoliła nam spokojnie pracować, mój piesek był w tym czasie zajęty zabawką a ja obsługiwałem kolejnego klienta. Zabawka robi fantastyczną robotę. To kolejny produkt tej firmy, który jest idealnie stworzony dla zwierzaków. Wicked Egg jest wart przetestowania!


Teraz czas na konkrety. Nasze odczucia po zabawie. Przede wszystkim zaskoczył nas bardzo wytrzymały materiał, z którego wykonana jest zabawka. Spodziewaliśmy się , że większy pies będzie w stanie tę zabawkę natychmiast złamać / rozłupać / złamać, ale myliliśmy się, zdałem sobie sprawę, że jest świetnej jakości. Jest również na tyle duży, że nie może zmieścić go wystarczająco daleko w pysku, aby naprawdę go ugryźć. To zdecydowanie plus dla psów dużych ras :)

Pod względem sposobu działania wszystko jest w jak najlepszym porządku. Zabawka w kształcie jaja chwieje i wibruje, to zmusza zwierzaka do napędzenia jej w ruch. Dźwięk z zabawki jest przyjemny, nie straszy psa, ale wzbudza zaciekawienie. Jak tylko pies przekona się do zabawki (może być koniecznie pokazanie mu jak działa) nie będzie chciał przestać się bawić. Co więcej wyskakujące smakołyki pełnią rolę nagrody dla psa, co zachęca go do dalszej i dalszej zabawy!


Zabawkę wyposażono ją również w kolorowe światło LED, które dodatkowo zachęca pupila do zabawy. Z łatwością zachowasz ją również w czystości, wystarczy przetrzeć ścierką. Wicked Egg naładujesz za pomocą kabla USB – po około 50 minutach będzie ponownie gotowe do działania. Urządzenie pracuje przez 10 minut, a następnie przełącza się w tryb uśpienia na kolejne 30 minut. Czworonóg może bez problemu aktywować ją ponownie w dowolnym momencie – wystarczy jedno dotknięcie!


Zabawka posiada 3 tryby trudności, aby dopasować działanie zabawki do Twojego pupila! Tryb Starter zapewnia 10-minutową zabawę, natomiast każde dotknięcie zabawki zmniejsza czas o minutę. Po upłynięciu czas Twój futrzak otrzyma smakołyk. Kiedy Starter stanie się zbyt łatwy, przejdź na poziom Advanced – 10-minutowe odliczanie, gdzie każde dotknięcie odejmuje 20 sekund. Z kolei tryb Expert sprawia, że każde dotknięcie uruchamia 10-sekundowe odliczanie, zanim zwierzak otrzyma przekąskę. Nasza wskazówka dotycząca wielkości smakołyka - wybierz odpowiednią wielkość, ponieważ małe smakołyki wyrzuca po kilka sztuk, lepiej dobrać trochę większe aby wypadały pojedynczo!

Ogólnie rzecz biorąc, nasze zwierzęta uwielbiają bawić się tą zabawką. Gonią ją po całym sklepie i rzucają się na nią za każdym razem, gdy wyrzucamy kawałek jedzenia. Są nią naprawdę zafascynowane! Jest naprawdę dobrze wykonana. Bateria ma długi czas pracy. Powierzchnia jest niezwykle mocna i wytrzymała. Nawet nasz pies nie zdołał jej jeszcze zarysować.


Produkty powiązane

Zniżka -15%
Cheerble Wicked Egg
Warianty (2)
Zielony Pomarańczowy

Cheerble Wicked Egg

Dostępne
185 zł
158 zł

Porównaj