Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Delikatne perfumy dla kotów Menforsan

Menforsan to marka naturalnych hiszpańskich kosmetyków i produktów higienicznych dla zwierząt, która nie zapomina o swoich kocich pupilach. Produkty Menforsan są sprzedawane na całym świecie od ponad 40 lat, a dzięki wyjątkowemu składowi i jakości są używane każdego dnia przez tysiące zadowolonych klientów, zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych konsumentów.

Koty są znane jako prawdopodobnie najczystsze zwierzęta. Jednak ich naturalny zapach jest czymś zupełnie innym. Bez względu na to, jak bardzo kochasz przytulać się do swojego kota, może być trudno zbliżyć się do niego, gdy jego futro nie pachnie dokładnie jak fiołki. Wtedy właśnie przydają się perfumy dla kotów. Jeśli częste kąpanie kota jest dla was trudnością, sięgnij po butelkę perfum dla kotów, aby wydłużyć czas, w którym możecie się przytulać w beztroski i przyjemny sposób..

 Menforsan to marka, która szczyci się poszanowaniem środowiska naturalnego. Ponadto wszystkie produkty podlegają ścisłej kontroli podczas produkcji i są wytwarzane pod nadzorem farmaceutycznym, weterynaryjnym i chemicznym. Perfumy Menforsan są zatem oczywistym wyborem dla tych, którzy chcą dla swoich kotów tylko tego, co najlepsze, dostosowane do potrzeb każdego kota;

 

Delikatna i bezpieczna opieka

Składniki opierają się głównie na naturalnych składnikach aktywnych, które są łączone z najnowszą wiedzą naukową w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Produkty są bardzo delikatne i wrażliwe dla wszystkich części koty. Mają przyjemny efekt dezodorujący i odświeżają sierść kota. Majma również neutralne pH i całkowicie bezalkoholowy. ích ilácaption.

Zalety produktów Menforsan obejmują przyjemny efekt dezodoryzujący - w rzeczywistości zostały one opracowane tak, aby zapewnić intensywny zapach i bardzo przyjemny intensywny efekt dezodoryzujący po kąpieli, lub pomiędzy zakupaminm.  Nie zawierają alkoholu i mają neutralne pH, dzięki czemu nie podrażniają i kot nie będzie kichał po ich zastosowaniu.

Jak używać perfum? Sdashí ho outlineat bezpośrednio na szyję lub rozpylić perfumy na dłonie/na szczotkę i delikatnie wmasować w sierść kota..

 

 


Produkty powiązane