Nowość w sklepie - Automatyczna miska Reedog Smart Bowl

Reedog wprowadza na rynek zupełnie nową automatyczną miskę Reedog Smart Bowl dla psów i kotów, która ułatwi karmienie Twojego zwierzaka oraz pomoże Ci utrzymać podłogę w czystości.

      

Miska Reedog Smart Bowl

  • Nowoczesny design – miska jest nie tylko bardzo funkcjonalna, ale także nowoczesna i pasuje do każdego domu
  • Automatyczne otwieranie - czujnik podczerwieni zapewnia automatyczne otwarcie w ciągu 1 sekundy i ponowne zamknięcie po posiłku
  • Dla wszystkich zwierząt - miska jest odpowiednia dla kotów oraz psów małych i średnich ras
  • Wysokiej jakości materiał - miska wykonana jest z tworzywa ABS, które jest odporne na zarysowania i zabrudzenia. Pokrywka miski wykonana jest z przezroczystego poliwęglanu, pod którym widać jedzenie, a wbudowana miska wykonana jest ze stali nierdzewnej dla łatwego czyszczenia.
  • Wyświetlacz LCD - czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem naładowania baterii i dużymi czytelnymi liczbami
  • Pojemność wody- 350 ml, pojemność karmy (sucha i mokra) - 160 g 
  • Czas pracy na baterii do 5 dni - czas ładowania 3 godziny
  • Wymiary: 21 x 17 x 9,2 cm, waga: 585 g

 

W jaki sposób działa miska Smart Bowl ?

Smart Bowl działa i otwiera się dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni. Gdy tylko Twój czworonożny zwierzak zbliży się do miski, ta otworzy się automatycznie w ciągu 1 sekundy i zawiera świeże i pachnące jedzenie lub czystą wodę. Zamknięcie miski działa w ten sam sposób, gdy tylko pies / kot opuści przestrzeń czujnika podczerwieni, miska zamyka się automatycznie. Dzięki temu zwierzę ma dowolny dostęp do swojego pożywienia, a Ty nie musisz się w ogóle martwić, czy karma jest wysuszona lub z owadami. Karma bezpiecznie zamknięta w misce, pozostaje długo świeża i smaczna.

 

 

Dla jakich zwierząt jest przewidziana miska?

Miska automatyczna Reedog Smart Bowl jest odpowiednia dla kotów oraz psów małych i średnich ras. Wielkość miski to 21 x 17 x 9,2 cm, a waga 570 g. Dzięki niewielkim wymiarom miska nadaje się również do podróży, zapakuj ją do torby i zapewnij swojemu przyjacielowi świeże i pachnące jedzenie przez cały wyjazd.

Z czego miska jest wykonana? 

Automatyczna biała miska o nowoczesnym wyglądzie wykonana jest z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który utrzymuje świeżość i aromat karmy. Konstrukcja miski jest pyłoszczelna, odporna na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki gumowanej dolnej warstwie miski Reedog w maksymalny sposób zapobiega się niepożądanemu rozlewaniu się wody lub rozsypywaniu się granulatu. Antypoślizgowy spód zapewnia także dobrą stabilizację podczas spożywania pokarmu przez zwierzaka. Plastikowa osłona jest wykonana z przezroczystego poliwęglanu, a jedzenie jest dobrze widoczne pod nią. Wbudowana miska wykonana jest ze stali nierdzewnej, łatwa do mycia i mieści 350 ml wody oraz 160 g karmy.

Jak wygląda zasilanie miski? 

Miska zasilana jest przez akumulator o pojemności 2000 mAh, który pozwala na pracę na jednym naładowaniu do 5 dni, czas ładowania wynosi 3 godziny. Miskę ładuje się za pomocą dołączonego do zestawu kabla do ładowania. Czytelny wyświetlacz LCD z dużymi cyframi pokazuje stan naładowania baterii, dzięki temu widzisz kiedy należy doładować miskę.Podobne produkty