Najlepsze obroże elektryczne do 300 zł

Zastanawiasz się nad zakupem obroży elektrycznej dla psa i nie jesteś pewien jaki model wybrać? Istotne jest dla ciebie żeby cena obroży oscylowała w granicach 300 zł? Nie martw się ceną odpowiednio używana obroża za 300 zł przyniesie lepsze rezultaty niż droższa obroża używana w zły sposób. Prezentujemy najlepsze obroże w tej cenie według naszego doświadczenia. Kupując obrożę w tej kwocie należy się liczyć jednak z ograniczonym zasięgiem. Obroże będą charakteryzowały się zasięgiem do 300 metrów. W terenie zasięg spada, dlatego nastaw się na realny zasięg 150-250 metrów. Wodoodporność takich obroży przewidziana jest na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg. Jeśli pies będzie wchodzić do zbiorniku wodnego zdejmij obrożę. Obroże w tej cenie polecamy do sporadycznego treningu, w krótkich odcinach czasowych. Jeśli twoim celem jest intensywne szkolenie, potrzebujesz obrożę z dużym, stabilnym zasięgiem lub prowadzisz szkołę dla psów zastanów się nad wyborem profesjonalnej obroży, które opisujemy w tym artykule.

Petrainer PET998DB

 • Zasięg do 300 m - do podstawowego treningu
 • Korekty - dźwięk, wibracje 99 poziomów, impuls 99 poziomów
 • Podświetlany wyświetlacz
 • Odbiornik wodoodporny
 • Dla małych, średnich i dużych psów
 • Po dokupieniu 2 odbiornika możliwość szkolenia 2 psów

Najpopularniejszy model w naszym sklepie. Obroża dzięki regulowanemu poziomowi impulsu i wibracji nadaje się do szkolenia małych, średnich i dużych ras psów. Podświetlany nadajnik ułatwia trening w słabych warunkach oświetleniowych. Jeśli chcesz wzmocnić swoją komendę, sprawić żeby pies lepiej reagował na polecenia ten model będzie dobrym wyborem. Po dokupieniu dodatkowego odbiornika możesz obsługiwać dwa psy z poziomu jednego pilota.

Petrainer PET619

 • Zasięg do 300 m - do podstawowego treningu
 • Korekty - dźwięk, wibracje 99 poziomów, impuls 99 poziomów
 • Oddzielny przycisk aktywujący każdą z korekt
 • Odporna konstrukcja, pokrętło regulacji impulsu
 • Odbiornik wodoodporny
 • Dla małych, średnich i dużych psów
 • Po dokupieniu 2 odbiornika możliwość szkolenia 2 psów

Obroża, która szybko zyskała grono zadowolonych klientów. W tym modelu zastosowano odzielne przyciski aktywujące poszczególne funkcje co znacząco przyspiesza reakcję użytkownika. Odpowiedni timing jest jedną z najważniejszych podczas szkolenia dlatego warto zwrócić uwagę na tę cechę. Poziom korekty wybierasz poprzez pokrętło zlokalizowane w prawym górnym rogu obroży. Bardzo mały pilot, z łatwością schowasz go w dłoni. Możliwość treningu dwóch psów. Obroża wodoodporna.

Podsumowując, powyżej zaprezentowaliśmy dwa najpopularniejsze modele obroży treningowych w cenie ok. 300 zł. Prawidłowo używane sprzęty w tej cenie również będą pomocne i przyniosą rewelacyjne wyniki. Umiejętne korzystanie z obroży to podstawa szkolenia. Obroża to nie magiczna różdżka, nie zastąpi innych elementów wychowania psa, które mają wpływ na jego zachowanie. Regularny, konsekwentny, odpowiedni kontakt ze zwierzakiem i dodatkowe pomoce treningowe wśród nich obroża elektryczna to dobry kierunek, dzięki, którem spełnisz wasze wspólne cele treningowe. Pomoże także znajomość fizjologicznych podstaw szkolenia psów, stanów emocjonalnych, temperametów czy sposobu w jaki psy uczą się (nabywają określonych zachowań). Obroża elektroniczna pomoże w osiągnięciu określonych rezultatów podczas tresury podstawowej. Mamy tu na myśli chodzenie przy nodze na smyczy, bez smyczy, stanie, siadanie, warowanie, przychodzenie i pozostawanie przy nodze opiekuna, aportowanie, dawanie głosu na rozkaz, pilnowanie różnych przedmiotów, zachowanie w komunikacji zbiorowej, odpowiednie zachowanie podczas przeglądów weterynaryjnych, czy nawet spokojne reagowanie na wystrzały (podczas sylwestra lub innych uroczystości).

 Podobne produkty