Najlepsze obroże elektryczne do 300 zł

Zastanawiasz się nad zakupem obroży elektrycznej dla psa i nie jesteś pewien jaki model wybrać? Istotne jest dla ciebie żeby cena obroży oscylowała w granicach 300 zł? Nie martw się ceną odpowiednio używana obroża za 300 zł przyniesie lepsze rezultaty niż droższa obroża używana w zły sposób. Prezentujemy najlepsze obroże w tej cenie według naszego doświadczenia. Kupując obrożę w tej kwocie należy się liczyć jednak z ograniczonym zasięgiem. Obroże będą charakteryzowały się zasięgiem do 300 metrów. W terenie zasięg spada, dlatego nastaw się na realny zasięg 150-250 metrów. Wodoodporność takich obroży przewidziana jest na warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg. Jeśli pies będzie wchodzić do zbiorniku wodnego zdejmij obrożę. Obroże w tej cenie polecamy do sporadycznego treningu, w krótkich odcinach czasowych. Jeśli twoim celem jest intensywne szkolenie, potrzebujesz obrożę z dużym, stabilnym zasięgiem lub prowadzisz szkołę dla psów zastanów się nad wyborem profesjonalnej obroży, które opisujemy w tym artykule.

Petrainer PET998DB

 • Zasięg do 300 m - do podstawowego treningu
 • Korekty - dźwięk, wibracje 99 poziomów, impuls 99 poziomów
 • Podświetlany wyświetlacz
 • Odbiornik wodoodporny
 • Dla małych, średnich i dużych psów
 • Po dokupieniu 2 odbiornika możliwość szkolenia 2 psów

Najpopularniejszy model w naszym sklepie. Obroża dzięki regulowanemu poziomowi impulsu i wibracji nadaje się do szkolenia małych, średnich i dużych ras psów. Podświetlany nadajnik ułatwia trening w słabych warunkach oświetleniowych. Jeśli chcesz wzmocnić swoją komendę, sprawić żeby pies lepiej reagował na polecenia ten model będzie dobrym wyborem. Po dokupieniu dodatkowego odbiornika możesz obsługiwać dwa psy z poziomu jednego pilota.

Petrainer PET619

 • Zasięg do 300 m - do podstawowego treningu
 • Korekty - dźwięk, wibracje 99 poziomów, impuls 99 poziomów
 • Oddzielny przycisk aktywujący każdą z korekt
 • Odporna konstrukcja, pokrętło regulacji impulsu
 • Odbiornik wodoodporny
 • Dla małych, średnich i dużych psów
 • Po dokupieniu 2 odbiornika możliwość szkolenia 2 psów

Obroża, która szybko zyskała grono zadowolonych klientów. W tym modelu zastosowano odzielne przyciski aktywujące poszczególne funkcje co znacząco przyspiesza reakcję użytkownika. Odpowiedni timing jest jedną z najważniejszych podczas szkolenia dlatego warto zwrócić uwagę na tę cechę. Poziom korekty wybierasz poprzez pokrętło zlokalizowane w prawym górnym rogu obroży. Bardzo mały pilot, z łatwością schowasz go w dłoni. Możliwość treningu dwóch psów. Obroża wodoodporna.

Podsumowując, powyżej zaprezentowaliśmy dwa najpopularniejsze modele obroży treningowych w cenie ok. 300 zł. Prawidłowo używane sprzęty w tej cenie również będą pomocne i przyniosą rewelacyjne wyniki. Umiejętne korzystanie z obroży to podstawa szkolenia. Obroża to nie magiczna różdżka, nie zastąpi innych elementów wychowania psa, które mają wpływ na jego zachowanie. Regularny, konsekwentny, odpowiedni kontakt ze zwierzakiem i dodatkowe pomoce treningowe wśród nich obroża elektryczna to dobry kierunek, dzięki, którem spełnisz wasze wspólne cele treningowe. Pomoże także znajomość fizjologicznych podstaw szkolenia psów, stanów emocjonalnych, temperametów czy sposobu w jaki psy uczą się (nabywają określonych zachowań). Obroża elektroniczna pomoże w osiągnięciu określonych rezultatów podczas tresury podstawowej. Mamy tu na myśli chodzenie przy nodze na smyczy, bez smyczy, stanie, siadanie, warowanie, przychodzenie i pozostawanie przy nodze opiekuna, aportowanie, dawanie głosu na rozkaz, pilnowanie różnych przedmiotów, zachowanie w komunikacji zbiorowej, odpowiednie zachowanie podczas przeglądów weterynaryjnych, czy nawet spokojne reagowanie na wystrzały (podczas sylwestra lub innych uroczystości).

 Podobne produkty

Petrainer PET619   Dostepne

367 zł

Obroża elektryczna Petrainer PET998DB   Dostepne

346 zł