Chcesz mieć gwarancję, że twoje zamówienie dojdzie przed Świętami? Produkty dostępne w magazynie zamów najpóźniej do 14.12 2023 do godziny 17:00.
Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Pomagamy

Razem z Wami pomagamy nakarmić psy w całej Czeskiej Republice. Zza krat kojców spoglądają na nas smutne, psie oczy. Schroniska są zapełnione po brzegi, a w klatkach jest po kilka psów. Opuszczone pieski cierpliwie czekają na nowy dom.Czasami i po kilka lat. Ludzie w schroniskach robią co mogą aby umilić im to czekanie. Często maja możliwość zadbać tylko o podstawowe potrzeby zamieszkałych w schronisku psów– np jedzenie. Jednak bez naszej wspólnej pomocy nie dali by rady. Dzięki Waszej pomocy opuszczone pieski mogą napełnić swoje brzuszki.

Dziękujemy Wam, z nie pozostajecie obojętni i pomagacie z nami!

Tomáš Mráz, współwłaściciel firmy.

 

Jak Wy możecie pomoc?

Chcielibyście pomóc opuszczonym pieskom w schronisku? Nie macie czasu, pieniędzy, macie daleko do schroniska lub cokolwiek innego? To nic. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że połączymy sily i pomożemy schroniskom z Wami. Żadne pieniądze czy wysyłanie smsów, ale realna pomoc w postaci karmy. Pomóżcie z nami opuszczonym psom w schroniskach. Nie bądźcie obojętni i pomóżcie chociaż jedną zwykłą konserwa lub saszetką. Na naszej stronie przygotowaliśmy zakładkę "wspieraj schronisko" gdzie możecie kupić produkty bez jakiejkolwiek marży. Zakupiony towar oznaczymy Waszym imieniem, zrobimy zdjęcie i wyślemy Wam na maila, pomoc naszych klientów publikujemy również na naszym Facebooku. Gdy uzbiera się więcej zakupionych dla schroniska produktów, samodzielnie je dowozimy.

 

    

 

Nasze ostatnie akcje

Schronisko Bouchalka posiada 140 klatek, z czego 110 przepełnionych. Pieski dużych i małych ras. Potrzeba ok 80kg suchej karmy na dzień- to naprawdę niewykonalne bez pomocy. Dlatego prosimy i będziemy prosić, pomagajcie nam w tym szlachetnym celu. Schronisko Bouchalka jest bardzo wdzięczne za karmę, konserwy, obroże, koce itp. Każdy z piesków zasluguje na prawdziwy dom i dobrego opiekunka.

17.6.2016 Schronisko Bouchalka , 23. 12 2015 Schronisko Bouchalka , 20. 10. 2015 Schronisko Bouchalka, 12. 8. 2015 Schronisko Komořany 

 

             

 

Pomagaj z nami!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli!!! 

Tomáš Mráz - Współwłaściciel firmy