Od 14.07 do 22.07.2018 z powodu urlopu brak możliwości kontaktu. Wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Motorola Bark 200U
Motorola Bark 200UMotorola Bark 200UMotorola Bark 200U Pokaż wideo
Zniżka
133 zł

Motorola Bark 200U

Promocje

Obroża antyszczekowa Motorola Bark 200U to bezpieczna i skuteczna pomoc do treningu Twojego psa. Jeżeli Twój ulubieniec szczeka, szczeka nadmiernie, ta obroża na pewno Ci pomoże. W odróżneniu od innych obróż elektronicznych z klasycznymi elektrodami, ta obroża nie podrażni wrażliwej skóry psa. Obroża Motorola Bark 200U ma zainstalowany mikroprocesor, który po rozpoznaniu szczekania psa, zacznie wysyłać dźwięk na wysokich frekwencjach, który słyszy tylko pies. Obroża z 5 sekundowym buforem na normalne szczekanie.

Początkowo 315 zł 182 zł 150 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 23. 07. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Motorola Bark 200U

Obroża antyszczekowa Motorola Bark 200U to bezpieczna i skuteczna pomoc do treningu Twojego psa. Jeżeli Twój ulubieniec szczeka, szczeka nadmiernie, ta obroża na pewno Ci pomoże. W odróżneniu od innych obróż elektronicznych z klasycznymi elektrodami, ta obroża nie podrażni wrażliwej skóry psa. Obroża Motorola Bark 200U ma zainstalowany mikroprocesor, który po rozpoznaniu szczekania psa, zacznie wysyłać dźwięk na wysokich frekwencjach, który słyszy tylko pies. Obroża z 5 sekundowym buforem na normalne szczekanie. Obroża Motorola 200U korzysta z technologii Dual Sonic. Jest to specjalnie zaprojektowana konstrukcja mikrofonów, które są skierowane w kierunku psa i tam wysyłają nieprzyjemne ultradźwięki. Dzięki temu wyraźnie zwiększa się skuteczność obroży. Kolejną zaletą tego modelu jest inteligenty czujnik, który reaguje na ruch strun głosowych psa podczas szczekania. Dzięki temu rozwiązaniu obroża nigdy nie uaktywni się na szczekanie innego psa lub w reakcji na inne dźwięki z otoczenia. Motorola Bark 200U je odpowiednia dla wszystkich ras psów z wagą od 7 kg (wymiary 7x4x3 cm). Ultradźwiękowa obroża przeciwko szczekaniu Motorola jest wodoodporna i może korzystać z niej podczas spacerów.

 

 

Detekcja szczekania

Motorola Bark 200U wykorzystuje do rozpoznania szczekania wibracje strun głosowych. Szczekanie lub wycie psa rozpoznaje dzięki wbudowanemu czujnikowi. W momencie gdy piesek zaczenie szczekać, obroża to zarejestruje. Dzięki detekcji na podstawie strun głosowych niemożliwa jest aktywacja obroży na podstawie szczekania innego psa. Minusem jest gorsza detekcja wycia.

 

Typ korekcji

Motorola Bark 200U wykorzystuje do korekcji szczekanai wibracje i wysoki ultradźwięk na 3 poziomach. Obroża wysyła korekcje po 5 sekundach szczekania, dając psu czas na trochę szczekania. Następnie wysyłana jest wibracja a jeśli pies szczeka dalej obroża wyśle ultradźwięki. Po 2 minutach bez szczekania cykl się powtarza. 


Regulacja obroży

Siła ultradźwięku w obroży Motorola Bark 200U zwiększa się za pomocą przycisku. Dostępne są 3 poziomy. Możesz ustawić poziom low, medium, high (niski, średni, wysoki). Dzięki tej możliwości obroża jest odpowiednia dla wszystkich ras psów.

 

Bateria i ładowanie

Obroża Motorola Bark 200U zasilana jest baterią CR2450. Obroża na jednej baterii pracuje około 30 dni. Polecamy kupować baterie znanych marek, które zapewniają odpowiednią jakość np. Energizer.

 

 

Wodoszczelność

Motorola Bark 200U działa w normie wodoszczelności IP54. To znaczy, że obroża jest wodoodporna, ale nie może dojść do jej zanurzenia. Możesz jej używać w gorszych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, rosa), ale pies nie może z nią wejść do wody.

 

Rasa

Obroża antyszczkowa Motorola Bark 200U ze względu na swoje rozmiary przeznaczona jest dla psów z wagą od 7 kg. Obroża może nie być skuteczna w stosunku do upartych i bardzo charakternych psów, dla których ultradźwięki mogą ukazać się niewystarczające. 

 

Długość obroży

Motorola Bark 200U to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 5 do 54 cm.

 


Waga i wymiary

Motorola Bark 200U ma szerokość 7 cm, wysokość 4 cm, grubość 3 cm a i waży tylko 50 g.

 

 

Zalety Wady
 • 3 poziomy ultradźwięku
 • odpowiedni dla większości ras
 • długa praca na baterii
 • detekcja na podstawie ruchu strun głosowych
 • delikatna korekcja
 • wymiary
 • nie może zostać zanurzona

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Typ korekcji wibracje + ultradźwięk
Regulacja wrażliwości tak
Wodoodporność wodoodporna
Zasilanie na baterię
Baterie CR2450
Żywotność 1 miesiąc
Długość obroży 5 - 54 cm
Wymiary (sz/w/gr) 7 x 4 x 3cm
Waga 50 g

Zawartość

 • Obroża antyszczekowa
 • Regulowana obroża
 • Bateria
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 13:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.