E-collar DF-1000

Elektroniczne ogrodzenie  E-collar DF-1000 z USA to ekskluzywny produkt, który przez długie lata będzie chronić i służyć Twojemu psu. Ogrodzenie dla wymagających psów i ich opiekunów.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

2 340 zł 1 933 zł bez VAT
Dostepne 5 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 31. 05. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

E-collar DF-1000

Elektroniczne ogrodzenie E-collar DF-1000 z USA to ekskluzywny produkt, który przez długie lata będzie chronić i służyć Twojemu psu. Ogrodzenie dla wymagających psów i ich opiekunów. Niewidzialne ogrodzenie E-collar DF-1000 je odpowiedni dla wszystkich psów z wagą od 5 kg do psów ras największych. Posiada 30 stopni impulsu. Jeżeli pies zacznie zbliżać się do zakazanego obszaru, ograniczonego drutem, usłyszy najpierw ostrzeżenie dźwiękowe a następnie impuls. Twój pies bardzo szybko zrozumie związek pomiędzy próbami ucieczek a działaniem ogrodzenia, dlatego bardzo szybko przestanie opuszczać teren. 

E-collar DF-1000 posiada kilka wyjątkowych funkcji: 

 • Szeroka skala siły impulsu (30 poziomów)
 • Regulacja sił impulsu jest na nadajniku, co ułatwia kontrolę (obrożę trzeba położyć na nadajniku)
 • Można wyłączyć ostrzeżenie dźwiękowe
 • Możliwość zasilania nadajnika za pomocą klasycznych baterii paluszków AA, przez 8 godzin.
 • Ochrona przeciwko nadmiernemu wysyłaniu impulsów (E-Collar wysyła impuls w cyklach po 10 sekund, po czwartym cyklu blokuje się)
 • Ochrona przeciwko przebieganiu: E-collar rozpozna moment, w którym pies będzie próbował szybko przebiec granicę. W takiej sytuacji wyśle mocniejszy impuls.

 


Regulacja stref

E-collar DF-1000 ma możliwość wyłączenia strefy ostrzegawczej (strefa, w której pies jest ostrzegany sygnałem dźwiękowym o zbliżaniu się do zakazanego terenu). Jest to unikalna opcja, która pozwala zmniejszyć psu teren po którym może się poruszać lub wydłuża działanie obroży na jednym naładowaniu, jeśli pies często wchodzi do strefy ostrzegawczej i obroża wysyła dźwięki. Szerokość stref jest regulowana na nadajniku od 30 cm do 4 m w zależności od rodzaju instalacji i długości drutu.

 

Typ korekcji

Możliwość ustawienia jednego z 30 poziomów impulsu. Bez problemu dostosujesz intensywność ogrodzenia do wrażliwości psa. Siłę impulsu możesz w dowolnym momencie zmienić za pomocą przełącznika na nadajniku.

 


drát v baleníDrut w opakowaniu

Zestaw nie zawiera przewodu antenowego, który należy zamówić oddzielnie.

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik E-collar DF-1000 jest zasilany litowo-polimerowym akumulatorem, który doładujesz w dowolnej chwili, pojemność wynosi 300 mAh. Żywotność akumulatora wynosi 4-7 lat i możesz go wymieniać. Nadajnik zasilany jest z typowego gniazdka elektrycznego. Nadajnik możesz także zasilać 6x bateriami AA, w wypadku braku prądu, pozwolą one na 8 godzin pracy urządzenia.

 

Wodoszczelność

E-collar DF-1000 ma w pełni wodoszczelny odbiornik, który możesz bez problemu użytkować w deszczu. Pies możesz z odbiornikiem wskoczyć do basen i długo się kąpać. Nadajnik nie jest wodoszczelny, zalecamy jego umieszczenie w miejscu nie narażonym na opady atmosferyczne.

 

Liczba psów

E-collar DF-1000 możesz użyć w stosunku do nieograniczonej ilości psów. Dokupując kolejne obroże, w systemie może być nieograniczona ilość psów.

 

 

Długość obroży 

E-collar DF-1000 ma bardzo, wytrzymałą obroże wykonaną z nylonu. Pies nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 15 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 17cm, wysokość 12cm i grubość 5,4cm. Odbiornik ma szerokość 6,2cm, wysokość 3,8cm i grubość 3cm, waży 6 gramy bez obroży.

 

 

Zalety Wady
 • w pełni zanurzalny i wodoszczelny odbiornik
 • odbiornik na ładowarkę bardzo długi czas pracy(2 miesiące)
 • możliwość wyłączenia strefy ostrzegawczej
 • 30 poziomów impulsu
 • bardzo wytrzymały odbiornik
 • wyższa cena
 • zestaw nie zawiera przewodu antenowego

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Typ korekcji dźwięk + impuls
Ekran na bazie
Zasilanie Na ładowarkę

Zawartość

 • Nadajnik
 • Zasilacz
 • Odbiornik
 • Nylonowa obroża
 • USB ładowarka odbiornika
 • 2 szt długich elektrod 19 mm (dla psów z długą sierścią)
 • 2 szt krótkich elektrod (13mm) 
 • lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.