Bolfo anitparazitní obojek pro kočky a malé psy 70

Bolfo obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów 70 cm

Bolfo obroża dla dużych psów to specjalna obroża tępiąca pasożyty zewnętrzne (pchły, kleszcze, wszy i wszoły) u psów. 

59 zł 49 zł bez VAT
Dostepne 9 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 26. 02. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Bolfo obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów 70 cm

Bolfo obroża dla dużych psów to specjalna obroża tępiąca pasożyty zewnętrzne (pchły, kleszcze, wszy i wszoły) u psów. Sposób użycia: wyjąć z opakowania ochronnego, rozwinąć i usunąć z wewnętrznej strony obroży plastikowe elementy łączące. Obroże nałożyć luźno wokół szyi, wystający koniec przeciągnąć przez szlufkę. Obroży nie należy zdejmować. Kontakt z wodą nie wpływa na skuteczność. Działa zarówno podczas ruchu, jak i spoczynku zwierzęcia. Działanie przeciwko pchłom: u psów obroża chroni przed pchłami do 5 miesięcy. Działanie przeciwko kleszczom: u psów obroża chroni przed kleszczami do 10 tygodni. Obroża nie jest przeznaczona do stosowania u psów poniżej 3. miesiąca życia.

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.