Łamigłówka z przysmakami Worker composit

Nowość Nowość

Średniej trudności łamigłówka z przysmakami WORKER zabawi początkujące i doświadczone psy w różnym wieku, różnych ras i wielkości. Łamigłówka to świetna zabawa dla Twojego dociekliwego pupila, zarówno przysłuży się zdrowemu rozwojowi psychiki psa. Ukryj smakołyki pod szpilkami i przesuwanymi płytkami i pozwól psu znaleźć kuszącą nagrodę. 

149 zł 123 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Łamigłówka z przysmakami Worker composit

Interaktywna układanka z psimi smakołykami Dog Worker przeznaczona jest dla zaawansowanych psich poszukiwaczy rozwiązań i reprezentuje najwyższy poziom trudności. Łamigłówka wykonana z mieszanki wytrzymałego plastiku i włókien drzewnych, jest łatwa w utrzymaniu i nie będzie się rozpadać jak drewno, jeśli pies przypadkowo ją przegryzie. Zabawka oferuje wiele poziomów złożoności od prostej gry z przesuwanymi kołkami, po wymagającą łamigłówkę dla bystrych i cierpliwych umysłów. Rozmiar: 33 x 33 cm, wysokość 5 cm.

Układanka nie ma wyjmowanych elementów, więc piesek w trakcie zabawy porusza tylko kołkami. Trwały materiał i konstrukcja łamigłówka gwarantuje, że będzie to zabawa, do której z przyjemnością będziesz wracać ze swoim psem.

 • Włóż smakołyki do większych okrągłych zagłębień w układance, a także do otworów w przesuwanych kołkach. Przykryj smakołyki obracającymi się talerzami lub przesuwnymi kołkami i zabawa może się rozpocząć!
 • Aby jeszcze bardziej ułatwić psu rozpoczęcie układanki, pozostaw płytki z boku, aby nie przeszkadzały w ruchomej drodze kołków.
 • Kiedy pies opanuje już przesuwanie kołków, włącz do gry przesuwane płytki, a na koniec dodaj obrotowy środek, aby cała zabawa była znacznie trudniejsza.

 

Zalety Wady
 • Poziom trudności 3
 • Wzmacnia więź między psem a właścicielem
 • Poprawia koncentrację i zdolności motoryczne
 • Wyzbywa się nudy i dłużącej się bezczynności
 • Szybkie czyszczenie i konserwacja
 • Zabawa dla wszystkich grup wiekowych
 • Bezpieczne materiały
 • Wiele poziomów złożoności

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

 • Łamigłówka z przysmakami Worker composit

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.