Zadzwoń do nas (Pn-Wt 7-17, Śr 7-18, Czw-Pt 7-17)

Nowość

Łamigłówka z przysmakami Tornado

Łamigłówka Tornado aktywnych i uważnych psów, w zabawny sposób wygania nudę, ćwiczy umysł oraz rozwija cierpliwość i zdolności motoryczne psa. 12 ukrytych zagadek sprawi, że jedzenie stanie się wyzwaniem i zabawą, dzięki czemu Twój poszukiwacz poczuje, że dostaje nagrodę, a nie tylko zwykłą porcję jedzenia niezależnie od wieku, wielkości czy rasy.

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne 5 szt
142 zł 117 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53045
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(2)
Łamigłówka z przysmakami Tornado
Łamigłówka z…
142 zł

Opis produktu

12 kryjówek w tej zabawce sprawi, że karmienie stanie się zabawą. Sprawi, że łakome psy nieco zwolnią, a dla niejadków sprawi, że jedzenie stanie się wyzwaniem i zabawą, dzięki czemu poczują, że dostają nagrodę, a nie tylko zwykłą porcję jedzenia. Rozmiar: 23,5 x 18 cm, wysokość 7 cm

Łamigłówki z przysmakami wyganiają nudę, ćwiczą umysł i rozwijają cierpliwość oraz zdolności motoryczne psa. To zabawa bez względu na wiek, rozmiar czy rasę. Dla psów lękliwych i niespokojnych, zagadki zwiększają pewność siebie i pomagają im się zrelaksować przy przyjemnych czynnościach, zapobiegając negatywnym zachowaniom. Nadpobudliwe pieski są uspokajane i uczone myślenia. Usuń wszystkie luźne części układanki, umyj układankę w letniej wodzie z mydłem i wysusz.

  • Umieść smakołyki lub karmę w otworach na każdym piętrze układanki.
  • Część przegródek przykryj klockami. Im więcej zakrytych przegródek, tym trudniejsza dla psa jest układanka.
  • Pokaż psu jak działa gra i dodaj mu odwagi w poszukiwaniu smakołyków. Psy są mądrzejsze niż myślisz. Czasami potrzebują tylko małej zachęty.

Produkt znajduje się w kategoriach

Zabawki dla psów i kotów Inne Dla psów Według typu Na przysmaki Smart Łamigłówki Według marki Nina Ottosson

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane