Pawbo świecące uszy
Pawbo świecące uszyPawbo świecące uszy

Pawbo świecące uszy

Dodając świecące uszy (oświetlenie do kamery) Pawbo Flash Dusk to Dawn jako element kamery Pawbo powstaje multifunkcjonalna kamera z dozownikiem przysmaków, automatycznym oświetleniem interaktywną zabawką w jednym. Sprawdzisz, nagrodzisz i zabawisz Twojego ulubieńca, nawet podczas Twojej nieobecności. Zapewnia widzenie w ciemności.

 

230 zł 190 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
środa 30. 06. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Pawbo świecące uszy

Dodając świecące uszy (oświetlenie do kamery) Pawbo Flash Dusk to Dawn kamery Pawbo powstaje multifunkcjonalna kamera z dozownikiem przysmaków, automatycznym oświetleniem interaktywną zabawką w jednym. Sprawdzisz, nagrodzisz i zabawisz Twojego ulubieńca, nawet podczas Twojej nieobecności.

Pawbo świecące uszy to element, który umożliwia oglądanie Twojego ulubieńca, nawet podczas ciemności. Automatyczne oświetlenie LED, aktywuje się w momencie gdy Twój pies podejdzie do kamery.

 

 

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.