Pawbo Smart dozownik i kamera dla psów

Promocje

Doświadcz rewolucji w kontaktach ze swoim zwierzakiem! Zastanawiasz się co robi Twój pies albo kot w domu, podczas Twojej nieobecności? Dzięki kamerze PAWBO i mobilnej aplikacji możesz w prosty sposób sprawdzić co dzieje się u Ciebie w domu. Kamera ma wbudowany dyspozytor smakołyków i laser do zdalnej zabawy.


Inne warianty:
Początkowo 1 474 zł 1 127 zł 931 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 04. 03. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Pawbo Smart dozownik i kamera dla psów

Doświadcz rewolucji w kontaktach ze swoim zwierzakiem! Zastanawiasz się co robi Twój pies albo kot w domu, podczas Twojej nieobecności? Dzięki kamerze PAWBO i mobilnej aplikacji możesz w prosty sposób sprawdzić co dzieje się u Ciebie w domu. Kamera ma wbudowany dyspozytor smakołyków i laser do zdalnej zabawy.

 

 

Czym jest PAWBO

PAWBO jest nowym produktem firmy Acer. To interaktywna kamera domowa, którra umożliwia komunikację z Twoim domowym zwierzakiem - bo pupil słyszy co do niego mówisz! Szczególnie zalecana w przypadku zwierzaków, które ciężko znoszą nieobecność opiekuna w domu. Za pomocą urządzenia możesz mówić do swojego zwierzaka lub bawić się za pomocą ręcznie lub automatycznie sterowanego lasera.

Zwierzak pod kontrolą

Musisz wyjść z domu, ale masz obawy, co tym razem zmajstruje Twój zwierzak? Dzięki PAWBO będziesz go miał pod stałą kontrolą, gdy zacznie łobuzować możesz udzielić mu słownej reprymendy. Urządzenie zostało wyposażone w 140 ֯ szerokątny obiektyw z obrazem HD i możliwością 4-krotnego zoomu. Za pośrednictwem PAWBO możesz mówić do swojego zwierzaka, a nawet bawić się z nim za pomocą laseru. Za dobre zachowanie możesz nagrodzić go smakołykiem. To wszystko umożliwi Ci mobilna aplikacja w Twoim telefonie, z dowolnego miejsca na świecie.

 

PAWBO to interaktywna kamera, dzięki której nie ominą Cię żadne piękne chwile z życia Twojego zwierzaka. Obraz możesz łatwo udostępniać dla znajomych w portalach społecznościowych.

Aplikacja umożliwia komunikowanie się ze zwierzakiem ośmiu różnym użytkownikom w tym samym czasie.

 

Dodatki do PAWBO

Kamera Pawbo to podstawowe urządzenie, które zadowoli każdego opiekuna. Do kamery możesz dodatkowo  dokupić interaktywną zabawkę PAWBO Catch, która jest również dostępna w naszej ofercie. Oba urządzenia możesz ze sobą zsynchronizować i kontrolować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Zalety Wady
 • Wysokiej jakości kamera HD z obrazem szerokątnym 140°
 • Wbudowany mikrofon i głośnik
 • Laser do zabawy
 • Dopracowany design
 • Wysokiej jakości materiały
 • Prosta w obsłudze aplikacja na telefon
 • Możliwość połączenia z Pawbo Catch
 • Możliwość komunikacji ze zwierzakiem 8 osób w tym samym czasie
 • cena

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

 • Kamera
 • Ładowarka
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.