Podajnik karmy dla psów i kotów Pawbo Crunchy

Pawbo Crunchy to nowoczesny i inteligentny automatyczny podajnik karmy dla psów i kotów. Pomaga nakarmić zwierzaki podczas nieobecności w domu. Za pomocą mobilnej aplikacji nakarmisz zdalnie swojego zwierzaka. Zaplanujesz jedzenie na cały dzień! Zaplanowanie do 10 porcji dziennie. Możliwość nagrania swojego głosu. Na suchą karmę.

949 zł 784 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 06. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Podajnik karmy dla psów i kotów Pawbo Crunchy

Pawbo Crunchy to nowoczesny i inteligentny automatyczny podajnik karmy dla psów i kotów. Pomaga nakarmić zwierzaki podczas nieobecności w domu. Za pomocą mobilnej aplikacji nakarmisz zdalnie swojego zwierzaka. Zaplanujesz jedzenie na cały dzień! Zaplanowanie do 10 porcji dziennie. Możliwość nagrania swojego głosu. Na suchą karmę.

Wymiary:

  • Obsługa za pomocą smartphone
  • Prosta kontrola
  • Możliwość nagrania komendy głosowej do 10 s
  • Możliwość ustawienia do 10 porcji dziennie
  • Baterie jako zasilanie awaryjne
  • Wielkość granulek 0,3 do 2 cm
  • Specjalny mechanizm podawania
  • Waga: 2,3 kg, wymiary: 36,1 x 42,2 x 32,8 cm

 

 

Jeśli twój zwierzak męczy się podczas jedzenia lub chętnie je, możliwe jest ustawienie 10 posiłków dziennie w dawkach od 20 g do 120 g i ustawienie mniejszych porcji. Zapobiegnie to problemom zdrowotnym, żołądkowym, które może powodować niedojadanie lub przejadaniem Wszystko, co musisz zrobić, to napełnić pojemnik na granulki i ustawić czas dozowania każdej porcji. Możesz ustawić tryb ręcznie, ale także w aplikacji Pawbo Crunchy, gdziekolwiek jesteś.

 

Dzięki specjalnemu okrągłemu mechanizmowi dozowania Pawbo Crunchy jedzenie nigdy nie zacina się w podajniku. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkim kształtami granulek (0,3 cm do 2 cm). Ponieważ wszystkie części są wymienne, konserwacja będzie łatwa. Wszystkie ważne przyciski i wejście adaptera są ukryte w dolnej części dozownika, co zapobiega przypadkowemu kontaktowi ze zwierzętami.

 

 

Aplikacja Pawbo Crunchy jest kompatybilna z systemami iOS (od wersji 8.0) i Android (od wersji 4.4). Aplikacja pozwala także wypowiedzieć krótki, wesoły dźwięk, który zwierzę słyszy tuż przed karmieniem, przywołując go w ten sposób.

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Wymiar 36,1 x 42,2 x 32,8 cm

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.