Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Petkit Fresh Element Mini

Automatyczny dozownik karmy Petkit Fresh Element Mini. PETKIT Fresh Element Mini to automatyczny dozownik przeznaczony dla Twojego kota lub małego psa. Ta wersja dozownika jest wyposażona w nową i ulepszoną metodę podowania żywności, która zapewnia bardziej precyzyjny i elastyczny plan posiłków dla Twojego zwierzaka. Bardziej dokładny niż podajnik Petkit Fresh Element Feeder. Oznacza to, że Twój zwierzak będzie karmiony na czas z dokładną ilością. Ponadto nowy rozmiar - mini zapewnia możliwość umieszczenia tego urządzenia w dowolnym miejscu w domu nie zajmując dużo miejsca. Zasilanie z gniazdka.

Więcej informacji ›

4 tygodnie
851 zł 703 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P42195
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Petkit Fresh Element Mini
Petkit Fresh…
851 zł

Opis produktu

Automatyczny dozownik karmy Petkit Fresh Element Mini. PETKIT Fresh Element Mini to automatyczny dozownik przeznaczony dla Twojego kota lub małego psa. Ta wersja dozownika jest wyposażona w nową i ulepszoną metodę podowania żywności, która zapewnia bardziej precyzyjny i elastyczny plan posiłków dla Twojego zwierzaka. Bardziej dokładny niż podajnik Petkit Fresh Element Feeder. Oznacza to, że Twój zwierzak będzie karmiony na czas z dokładną ilością. Ponadto nowy rozmiar - mini zapewnia możliwość umieszczenia tego urządzenia w dowolnym miejscu w domu nie zajmując dużo miejsca.

Po co wynajmować opiekunkę do zwierząt domowych, gdy masz Fresh Element Mini? Ten automatyczny dozownik będzie w stanie nakarmić twojego kota lub małego psa z dowolnego miejsca i o każdej porze. Po prostu skorzystaj z aplikacji, aby ustawić czas karmienia swojego zwierzaka. Możesz też karmić ręcznie bez ustawienia czasu za pomocą aplikacji PETKIT na urządzeniu mobilnym

Urządzenie wymaga routera bezprzewodowego 2,4 GHz 

Zaplanuj czas karmienia swojego psa lub kota i ilość jedzenia, które powinny być otrzymać z dowolnego miejsca na świecie za pomocą naszej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Możesz zaprogramować do 10 posiłków dziennie, od 1 do 20 porcji na posiłek. Każda porcja ma w przybliżeniu 5 g (wielkości granulek minus 5-12 mm). Dodaj nowy plan karmienia w dowolnym momencie lub skorzystaj z trybu MANUAL

 

 

Główne funkcje:

  • Kontrola na odległość - Łatwa kontrola za pomocą aplikacji Fresh Element. Aplikacja jest kompatybilna z Android i iOS a jej obsługa intuicyjna.
  • Zawsze świeża karma
  • Automatyczne dozowanie - W prosty sposób ustalisz wielkość porcji, ich ilość i czasowe odstępy karmienia. Zapewnisz odpowiednią dietę na odległość.
  • Idealna dieta - Aplikacja posiada algorytm, który po podaniu niezbędnych informacji sam wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne twojego zwierzaka. Możesz zaprogramować do 10 posiłków dzienne, od 1 do 20 porcji w jednej porze karmienia. Każda porcja to ok. 5 g.
  • Opatentowane podawanie karmy - Wewnętrzny mechanizm zapobiega dostaniu się wilgoci. Silikonowy silnik zapewnia bezproblemowe podawanie karmy.
  • Czujnik bezpieczeństwa- Otwierająca się pokrywa posiada system bezpieczeństwa, zamknie się tylko wtedy kiedy na jej drodze nie będzie żadnego elementu. 
  • Miska z możliwością wyjęcia - miskę możesz wyjąć i łatwo umyć
  • Stan karmy pod kontrolą - W aplikacji zobaczysz stan karmy w pojemniku, umożliwia to wbudowany czujnik w urządzeniu.
  • Dozwnik może być zasilany także za pomocą baterii jeśli dojdzie do wyłączenia prądy (4 x baterie AA, baterie nie są częścią zestawu.

Pojemność na 2,8l karmy

Wewnętrzny pojemnik o pojemności 2,8 litra to pojemnik na karmę. Fresh Element Mini posiada silikonową uszczelkę w drzwiczkach wylotu żywności oraz w pokrywie pojemnika zawierającego żywność. Specjalne uszczelnienie zapobiega wpływom warunków zewnętrznych na karmę, jest zawsze świeża! Bez zabrudzeń bakteriami w okolicy.

 

 

Łatwe, zdrowe i bezpieczne karmienie

Automatyczna pokrywa otwiera się tylko w danym czasie. Jak tylko porcja trafi do wbudowanej miski, pokrywa zamknie się. Nie musisz się obawiać, że ruchoma pokrywa zrani kota. Fresh Element Mini ma wbudowany czujnik który rozpozna czy można bezpiecznie zamknąc pokrywę. W taki przypadku pokrywa zatrzyma się, zamknie się tylko jeśli droga jest wolna,

 

 

Dieta pod kontrolą

Nie jesteś pewien jak ma wyglądać optymalna dieta twojego ulubieńca? Aplikacja pomoże określić wartość odpowiedniego bilansu kalorycznego. Wystarczy podać odpowiednie dane, dot. wagi, aktwności i rasy zwierzaka. Specjalny algorytm wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne. Aplikacja działa pod systemy Android i iOS.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla najmniejszych psów, Dla kotów, Małe psy
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Wymiar 31,5 x 31,9 x 17
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Kapacita krmiva 2,8 l
Kapacita krmiva 2,8 l

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane