Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1209

Wspieraj pasję myśliwską swojego psa w dowolnym miejscu! Przenośnie i zdalnie sterowana wyrzutnia D.T. Systems o zasięgu 1097 m ma lekką aluminiową konstrukcję i wystrzał  w zakresie od 0 do 75 stopni w poziomie. RDL 1209 pozwala kontrolować aż do 16 wyrzutni o różnych ustawieniach w tym samym czasie! Dźwiękowy sygnał wskazania pozycji i 3 warianty odległości wystrzału to znakomite superlatywy wyrzutni RDL 1209.


Inne warianty:
KOMIS- Wyrzutnia aportów dummy D. T. System RDL 1209 KOMIS- Wyrzutnia aportów dummy D. T. System… Dostepne 1 szt. 1 936 zł Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1209 Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1209 4 tygodnie 2 105 zł
2 105 zł 1 740 zł bez VAT
4 tygodnie
Kiedy dostanę towar?
piątek 28. 02. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1209

Wspieraj pasję myśliwską swojego psa w dowolnym miejscu! Wspieraj pasję myśliwską swojego psa w dowolnym miejscu! Przenośnie i zdalnie sterowana wyrzutnia D.T. Systems o zasięgu 1097 m ma lekką aluminiową konstrukcję i wystrzał  w zakresie od 0 do 75 stopni w poziomie.

Zasięg zależy od rodzaju amunicji i mieści się w zakresie od 50 do 90 m. Lekka, a jednocześnie solidna konstrukcja z aluminium i stali nierdzewnej może być z łatwością użyta w lesie, na polu i w wodzie. Urządzenie nadaje się do każdego terenu, RDL 1209 jest przeznaczone do długotrwałego użytkowania. Mechanizm ładowania gwarantuje prostą i szybką obsługę jedną ręką.

Nadajnik do modelu RDL 1209 pozwala kontrolować do 16 wyrzutni z różnymi ustawieniami w tym samym czasie! Dzięki dźwiękowej sygnalizacji po treningu w terenie bez problemu odnajdziesz wszystkie urządzenia. Nadajnik  jest kompatybilny z innymi wyrzutniami D.T. Systems.

Do wystrzału używa amunicji, kaliber 22.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.