Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1205

Wspieraj pasję myśliwską swojego psa w dowolnym miejscu! Przenośna wyrzutnia D.T. Systems ma lekką aluminiową konstrukcję i wystrzał  w zakresie od 0 do 75 stopni w poziomie. RDL 1205 to model bez zdalnego sterowania, który można sparować z pilotem modelu RDL 1209. Dźwiękowy sygnał wskazania pozycji i 3 warianty odległości wystrzału to znakomite superlatywy wyrzutni RDL 1205.

1 952 zł 1 613 zł bez VAT
3 tygodnie
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 19. 07. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Wyrzutnia ptaków D. T. System RDL 1205

Wspieraj pasję myśliwską swojego psa w dowolnym miejscu! Przenośna wyrzutnia D.T. Systems ma lekką aluminiową konstrukcję i wystrzał  w zakresie od 0 do 75 stopni w poziomie. RDL 1205 to model bez zdalnego sterowania, który można sparować z pilotem modelu RDL 1209. Zasięg pilota to aż 1 km. Dźwiękowy sygnał wskazania pozycji i 3 warianty odległości wystrzału to znakomite superlatywy wyrzutni RDL 1205.

Dzięki dźwiękowej sygnalizacji po treningu w terenie bez problemu odnajdziesz wszystkie urządzenia. Nadajnik jest kompatybilny z innymi wyrzutniami D.T. Systems.

Do wystrzału używa amunicji, kaliber 22.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.