Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Poidełko Petkit Eversweet Solo 2

Petkit Eversweet Solo 2 posiada świeższy i bezpieczniejszy design. Nowa bezprzewodowa pompa wodna wykorzystuje bezprzewodową technologię zasilania indukcją magnetyczną oraz zaawansowany system filtracji, który różni się od tradycyjnych pomp wodnych. Poidełko ze stali nierdzewnej i pojemność 2L oferuje 3 tryby pracy. Poidełko wykonane jest z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, sterowanie przez inteligentną aplikację Petkit dla systemu Android i IOS.

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne 2 szt
369 zł 304 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53022
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(3)
Poidełko Petkit Eversweet Solo 2
Poidełko Petkit…
369 zł

Opis produktu

Eversweet Solo 2 to ulepszona automatyczne poidełko o pojemności 2l, które pomaga utrzymać reżim picia wszystkich zwierząt domowych. System cyrkulacji pomaga zapewnić świeżą i czystą wodę przez cały czas. System czterech filtrów składa się z warstwy bawełnianej, węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych i żywicy jonowymiennej - razem zapewniają zdrową, wzbogaconą w tlen wodę. Fontanna wodna została zaprojektowana z półprzezroczystego materiału, dzięki czemu możesz monitorować całkowite zużycie wody przez Twojego pupila.

Eversweet Solo 2 został wykonany z trwałych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu i zrównoważony. Nowa bezprzewodowa pompa wodna wykorzystuje bezprzewodową technologię zasilania indukcji magnetycznej, która różni się od tradycyjnych pomp wodnych. Spód poidełka jest antypoślizgowy, co zapobiega przesuwaniu się urządzenia po podłodze. Petkit Eversweet Solo 2 to energooszczędne poidełko, ale co więcej, ma ulepszoną ultra cichą pracę, która nie będzie Ci przeszkadzać nawet w nocy. Inteligentne światła LED wskazują stan pracy poidełka, który można zmienić w inteligentnej aplikacji mobilnej Petkit, a także powiadomią Cię o niskim poziomie wody i konieczności wymiany filtra. Jednym kliknięciem możesz przełączać się między trybem inteligentnym, normalnym i nocnym.

 

 

Główne funkcje:

  • Bezprzewodowa pompa wodna: bezprzewodowa pompa wodna, zapobiega zanurzeniu przewodu w wodzie, jednocześnie ułatwiając demontaż pompy w celu dokładnego czyszczenia.
  • Zdejmowana konstrukcja: zdejmowany korpus i podstawa zapewniają, że nie zamoczysz podstawy podczas uzupełniania wody lub czyszczenia fontanny.
  • Ultra cicha pompa: (mierzona poniżej 30dB) ma niskie zużycie energii, zapewniając Tobie i Twoim zwierzętom 100% spokojnego snu. Pompa przestaje działać, gdy wykryje brak wody w fontannie. 
  • Wielowarstwowy system filtracji: filtruje włosy i kurz oraz usuwa zapachy i metale ciężkie, aby zapewnić Twojemu słodkiemu pupilowi świeżą, czystą wodę, dzięki wielokierunkowemu przepływowi 360° zawsze oferuje świeżą wodę na górze w przeciwieństwie do innych misek. 
  • 3 tryby pracy: oferuje tryb inteligentny (poidełko działa naprzemiennie), tryb normalny (fontanna działa stale) i tryb nocny (wyłącza wskaźniki LED) do wykorzystania w różnych warunkach. Tryb pracy można zmienić tylko za pomocą aplikacji 
  • Przezroczysty materiał: oferuje lepszą widoczność w celu monitorowania całkowitego zużycia wody. 
  • Wymiary: 185 x 185 x 164 mm, pojemność: 2l

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Według rasy Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Według marki PetKit

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla najmniejszych psów, Dla kotów, Małe psy
Zasilanie Zasilacz
Wymiar 18,5 x 18,5 x 16,4 cm

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane