Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -15%

KOMIS - Pet at School

Urządzenie z komisu, ogrodzenie elektroniczne Pet at School. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Więcej informacji ›

Niedostępne
593 zł Oryginalna cena
504 zł 416 zł bez VAT
Zniżka -15%
Oszczędzasz 89 zł
Kod produktu: P12189
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(3)
Elektronický neviditelný plot pro psy Pet At School
KOMIS - Pet at…
504 zł

Opis produktu

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

 

OPIS PRODUKTU:

Elektroniczne ogrodzenie PET at SCHOOL® francuskiej firmy NUM' AXES® to jeden z najskuteczniejszych niewidzialnych systemów ogrodzeniowych dostępnych w Europie. Ta wersja niewidzialnego płotu znana jest ze ze swojej jakości i w przeciągu 15 lat zyskała wielu zadowolonych użytkowników. Pet at School  jest odpowiedni dla psów od 5 do 50 kg, dzięki możliwości nastawienia siły impulsu. Przed strefą korygującą znajduje się strefa ostrzegająca. W tej strefie pies jest ostrzegany dźwiękiem, że zbliża się do zakazanej granicy. Te dwie strefy są regulowane na nadajniku. Całkowita strefa, którą możesz wyznaczyć jako zakazana może mieć szerokość od 30 cm do 4 metrów. Odbiornik jest zasilany 3V baterią, typu CR2, która w trybie pracy wystarcza na od 3 do 6 miesięcy użytkowania. Odbiornik pod osłoną ma regulator do zmiany poziomu impulsu. Nadajnik wysyłający sygnał do przewodu jest podłączony poprzez zasilacz do sieci. Na nadajniku regulujesz szerokość strefy ostrzegającej i korygującej.

 


Ustawienie stref

PET at SCHOOL® ma możliwość ustawienia strefy na 10 poziomach. Strefę możesz regulować w szerokości od 30cm do 4 metrów. Jeśli pies wejdzie do zakazanej strefy, zostanie na początku ostrzeżony dźwiękiem, jeśli idzie dalej obroża wyśle impuls, którego moc regulujesz na obroży.

 

Typ korekcji

Możesz ustawić jeden z 8 poziomów impulsu. Dzięki temu łatwo dopasujesz moc syngału do wielkości, temperamentu i wrażliwości Twojego pieska. Moc impulsu możesz w każdym momencie zmniejszyć lub zwiększyć za pomocą regulatora wewnątrz odbiornika.

 


drát v balení
Przewód w opakowaniu

Podstawowe zestaw PET at SCHOOL® zawiera 100 metrów izolowanego przewodu o przekroju 0,5 mm, wystarczy on do większości instalacji. Jeśli przewód w podstawowym zestawie jest za krótki, łatwo wydłużysz do do długości maksymalnie 800 m.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik PET at SCHOOL® jest zasilany 3V baterią, typ CR2. Baterie kupisz w każdym sklepie, wytrzyma przy zwykłym użyciu 3-6 miesięcy. Bateria znajduję się pod pokrywką zabezpieczona śrubkami, jej wymiana jest bardzo prosta. Nadajnik zasilany jest z sieci. Możesz zakupić zasilanie awaryjne na wypadek braku prądu.

 

 Wodoodporność

PET at SCHOOL® wyposażony jest w wodoszczelny w pełni zanurzalny odbiornik, piesk może wskoczyć z nim do wody. Nadajnik musi być umieszczony w suchym, nie narażonym na opady miejscu. 

 

Ilość psów

PET at SCHOOL® E możesz użyc do kontroli nieograniczonej liczby psów. Kupując dodatkowe obroże możesz kontrolować większa ilość psów.

 

Długość obroży 

PET at SCHOOL® ma solidną i wysokiej jakości obroże wyprodukowaną z nylonu. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie a sama obroża dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 70 cm.

 


Waga i rozmiary

Baza ma szerokość 13,1 cm, wysokość 11,7 cm, głębokość 4,1 cm. Odbiornik ma szerokość 6,3 cm, wysokość 4,2 cm, głębokość 3,1 cm a waży 82 gramów.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis Ogrodzenia dla psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Obwód terenu 800 m
Kabel w opakowaniu 100 m
Obwód terenu 800 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy

Produkty powiązane

Ohradník pro psy iTrainer HT-023
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - iTrainer HT-023

Dostępne
185 zł

Porównaj

KOMIS - PetSafe Basic
Warianty (1)
Demonstracyjny

KOMIS - PetSafe Basic

Dostępne
661 zł

Porównaj

Zniżka -20%
Reedog FX-300 ohradník pro psy
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Reedog FX-300 ogrodzenie dla psów

Dostępne
814 zł
651 zł

Porównaj

Zniżka -7%
KOMIS - Baza do ogrodzenia E-collar DF-1000
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Baza do ogrodzenia E-collar DF-1000

Dostępne
780 zł
726 zł

Porównaj

Zniżka -15%
Neviditelný plot Canifugue MIX
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Canifugue MIX

Dostępne
814 zł
692 zł

Porównaj

KOMIS - Patpet F800
Warianty (2)
Lekko używany Demonstracyjny

KOMIS - Patpet F800

Dostępne
933 zł

Porównaj

Elektronický plot pro psy iTrainer W227
Warianty (1)
Mocno używany

KOMIS - iTrainer W227B

Dostępne
304 zł

Porównaj

Obojek a přijímač iTrainer HT-023
Warianty (1)
Demonstracyjny

KOMIS - Obroża i pasek iTrainer HT-023

Dostępne
118 zł

Porównaj

KOMIS - Patpet F300 ogrodzenie i obroża treningowa
Warianty (2)
Lekko używany Demonstracyjny

KOMIS - Patpet F300 ogrodzenie i obroża treningowa

Dostępne
491 zł

Porównaj