Obroża i odbiornik Garmin TT 15X

Obroża i odbiornik Garmin TT 15X

Nowość Nowość

Dodatkowa obroża i odbiornik Garmin TT 15X do urządzenia śledzącego GPS Garmin Alpha 100. Uwaga urządzenie z czeskiej dystrybucji, nie jest kompatybilne z urządzeniami z Polski.

2 571 zł 2 125 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Obroża i odbiornik Garmin TT 15X

Uwaga urządzenie z czeskiej dystrybucji, nie jest kompatybilne z urządzeniami z Polski.

Garmin TT15 X GPS to dodatkowa obroża do urządzenia śledzącego Garmin Alpha 100 GPS. Dzięki czułemu odbiorowi GPS i GLONASS możesz śledzić swojego psa do 14,5 km. Jest wytrzymały i wodoodporny do 1 ATM na wszystkie Twoje wymagające polowania. Dodatkowo, dzięki niesamowitej żywotności baterii do 80 godzin w trybie uśpienia przy użyciu funkcji SLEEP MODE, możesz włączyć ją zdalnie, aby móc skupić się wyłącznie na polowaniu. Docenisz więc dłuższy czas biegu bez konieczności częstego ładowania.TT15 X posiada 18 poziomów impulsu elektrycznego, dźwięku i wibracji do treningu z wykorzystaniem kompatybilnych urządzeń śledzących i treningowych. Światła LED z widocznością do 100m nawet w całkowitej ciemności.

 

Obroża - TT 15X wykorzystuje zintegrowany GPS do lokalizowania pozycji (psa) w terenie, a technologia VHF dba o połączenie (transmisję) z kontrolerem. Używanie urządzeń radiowych VHF jest w Europie ogólnie uregulowane.

 

 

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.