Martin System Easy Trainer TT 1000 SSC
Martin System Easy Trainer TT 1000 SSCMartin System Easy Trainer TT 1000 SSC

Martin System Easy TT 1000 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Easy ET 1000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, zapewniający bezproblemowe szkolenie psa. Martin System Easy ET 1000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 1000 metrów. Easy ET 1000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu. Włączanie za pomocą magnesu. Obroża przeznaczona do szkolenia tylko jednego psa.


Inne warianty:
1 413 zł 1 168 zł bez VAT
3 tygodnie
Kiedy dostanę towar?
środa 31. 03. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System Easy TT 1000 SSC

Nowoczesna obroża treningowa Martin System Easy ET 1000 SSC znanej na całym świecie belgijskiej firmy Martin System. Ergonomiczny kształt nadajnika i odbiornika, brak anteny zapewniający kompaktowość i bezproblemowe szkolenie psa. Martin System ET 1000 SSC to obroża treningowa z zasięgiem 1000 metrów. ET 1000 SSC jako korekcje wysyła dźwięk oraz impuls, który jest dostępny na 9 poziomach. Przyciski na pilocie oferują 4 konfiguracje dźwięku i impulsu (impuls bez dźwięku, impuls z dźwiękiem, dźwięk a następnie impuls lub tylko dźwiękowe ostrzeżenie). Dzięki nowo opracowanej technologii masz dostęp do impulsu odpowiedniej mocy w najróżniejszych warunkach. Obroża przeznaczona do szkolenia tylko jednego psa. Obroża ET 1000 SSC jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych ras psów.

 

 

Zasięg obroży

Martin System Easy ET 1000 SSC pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy do 1000 m. Zasięg 1000 metrów jest wystarczający do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Idealnie sprawdza się, zarówno w mieście jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do osłabienia zasięgu.

 

Typ korekcji

Martin System Easy ET 1000 SSC ma możliwość użycia jako korekcji dźwięku oraz impulsu elektrostatycznego. Moc impulsu możesz ustawić na 9 poziomach. Łatwo dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku.

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik i odbiornik Martin System Easy ET 1000 SSC zasilany jest baterią typu 3V CR 2. Nadajnik w trybie gotowym do działania wytrzyma 2 lata, odbiornik 1 rok. Żywotność baterii przy regularnym użytkowaniu wynosi 1 miesiąc.

 

Wodoszczelność

Martin System Easy ET 1000 SSC  posiada kompletnie wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg, i krótkoczasowe zanurzenie). Jest idealnym wyborem do treningu psa w okolicach zbiorników wodnych lub gorszych warunkach. Nadajnik jest odporny tylko na delikatny deszcz.

 

Ilość psów

Martin System Easy ET 1000 SSC umożliwia szkolenie tylko 1 psa. Nie ma możliwości rozszerzenia urządzenia i szkolenia większej ilości psów.

 

Ekran

Martin System ET 1000 SSC ma wysokiej jakości ekran LCD. Na ekranie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje - typ korekcji, siła impulsu oraz szkolonego psa.

 

Długość obroży

Martin System ET 1000 SSC to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek chętnie ją nosi a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 55 cm.

 

 
Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 10 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 2,7 cm. Waga nadajnika 90g. Odbiornik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 5,5 cm, grubość 3,8 cm i waży 75 g.

 

 

Zalety Wady
 • możliwość wysłania tylko dźwieku
 • impuls na 9 poziomach
 • LCD ekran
 • wysokiej jakości dopracowane urządzenie
 • długa praca na baterii
 • mały nadajnik
 • intuicyjna obsługa
 • tylko dla 1 psa

W czym obroża pomoże?

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 9V CR2
Waga nadajnika 90 g
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 2 lata
Wydajność baterii odbiornika 1 miesiąc
Ekran LCD niepodświetlany
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + dźwięk
Zasilanie na baterie
Frekwencja 869,5 MHz
Waga odbiornika 75 g
Bateria w nadajniku 3V CR2
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 5,5 x 3,2 x 3,8 cm
Długość obroży 20 - 55 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła impulsu 9
Zasięg 1000 m
Liczba psów 1 pies

Zawartość

 • Nadajnik
 • Odbiornik Tiny Trainer
 • Elektrody 14 mm
 • Pasek obroży o szerokości 19 mm
 • Litowa bateria 3V CR2, 2 szt.
 • Lampka testowa
 • Smyczka na rękę
 • Śrubokręt krzyżakowy (do otwierania pokrywy baterii nadajnika)
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.