Garmin DELTA XC Bundle

Promocje

Garmin DELTA XC Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Zasięg 800 metrów. 18 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji. Dodatkowo wibracja i dźwięk. 3 tryby treningowe. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów. Wyświetlacz LCD. Nadajnik i odbiornik zasilane na ładowarkę.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

Początkowo 1 118 zł 1 081 zł 893 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 26. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin DELTA XC Bundle

Garmin DELTA XC Bundle to profesjonalna obroża treningowa znanego na całym świecie producenta. Zasięg 800 metrów, odpowiedni dla najbardziej wymagających użytkowników zarówno dla podstawowego jak zaawansowanego treningu psów. 18 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji, bez problemu dostosujesz siłę i czas trwania impulsu do wrażliwości Twojego psa. Dodatkowo wibracja i dźwięk. 3 tryby treningowe, dzięki którym możesz zmieniać konfiguracje przycisków według 3 określonych schematów. Wodoszczelna, zanurzalna do 1 metra na czas 30 minut, Twój piesek może wejść do wody i pływać z obrożą do 30 minut. Możliwość treningu do 3 psów, dokupując dodatkowy odbiornik możesz bez problemu za pomocą jednego nadajnika kontrolować do 3 psów jednocześnie.  Wyświetlacz LCD, wyświetla informacje odnośnie używanego obecnie poziomu impulsu, wybranego trybu treningowego, który pies jest szkolony, oraz stan baterii. Nadajnik i odbiornik zasilane za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, brak potrzeby wymiany baterii.

 

 

Zasięg obroży

Garmin DELTA XC Bundle pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 800 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów.Garmin DELTA XC Bundle to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Garmin DELTA XC Bundle koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 18 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Wibracja oraz sygnał dźwiękowy również może trwać do maksymalnie 8 sekund. 3 tryby treningowe, dzięki którym możesz zmieniać konfiguracje przycisków według 3 określonych schematów.

 

Baterie i ładowanie

Zarówno nadajnik jak i odbiornik Garmin DELTA XC Bundle zasilane są litowo jonowym akumulatorem. Doładujesz je bez problemu dzięki ładowarce dołączonej do zestawu. Ładowanie trwa do 2 godzin. Nadajnik na jednym ładowaniu wytrzyma około 80 godzin, odbiornik około 60 godzin. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania obroży.

 

Wodoszczelność

Garmin DELTA XC Bundle jest w pełni wodoszczelną obrożą, wykonana w normie wodoszczelności IPX7. Możliwość zanurzenia w wodzie do 30 minut do głębokości 1 metra. Do obroży może dostać się woda w czasie zanurzenia poniżej 1 metra, zanurzenia trwającego ponad 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

 

Liczba psów

Garmin DELTA XC Bundle możesz użyć do treningu 3 psów w tym samym czasie. Dokupując kolejny odbiornik bez problemu i skutecznie możesz szkolić 3 psy za pomocą jednego nadajnika.

 

Długość obroży

Garmin DELTA XC Bundle to komfortowa plastikowa obroża. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu, obroża wygodnie przylega do szyi, długosc jest regulowana od 20 do 65cm. 

 


Waga i rozmiary

Waga obroży bez paska to 65g. Wymiary obroży, 3,7 x 5,9 x 3,9 cm. Wymiary nadajnika, 5,2 x 13,6 x 2,7 cm

 

Zalety Wady
 • Zasięg 800m
 • 18 poziomów impulsu (chwilowy lub ciągły)
 • Wibracja
 • Dźwięk
 • Szybkie ładowanie do 2 godzin
 • Możliwość treninigu 3 psów jednocześnie.
 • Łatwa kontrola - dla każdej funkcji oddzielny przycisk
 • Wodoszczelna 
 • Brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Zasięg 800 m
Waga nadajnika 106 g
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 3 dni
Wydajność baterii odbiornika 1 - 3 dni
Ekran LCD niepodświetlany
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk
Zasilanie na ładowarkę
Waga odbiornika 65 g
Siła impulsu 18
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 3,7 x 5,9 x 3,9 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 1
Liczba psów 1 - 3 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody 
 • Obroża
 • Ładowarka
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.