Garmin Delta SE

Nowość Nowość

Garmin Delta SE to nowoczesna elektroniczna obroża treningowa dla psów wszystkich ras od 15 kg do 90 kg z funkcjami dźwięku, wibracji, długiego i krótkiego impulsu w 10 poziomach. Za pomocą jednego pilota można szkolić do 2 psów na odległość do 800 m. Urządzenie jest ładowalne, trwałe i zanurzalne do 1 m.

 

 

 

1 715 zł 1 417 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
piątek 23. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin Delta SE

Szkolenie psa nie musi być skomplikowane. Wystarczy pilot i obroża dla psa Delta SE, aby szybko i łatwo nauczyć swojego psiego towarzysza siadania, zostawania i innych poleceń. Garmin Delta SE to nowoczesna elektroniczna obroża treningowa z funkcjami dźwięku, wibracji, długiego i krótkiego impulsu na 10 poziomach, wystarczy przekręcić pokrętło na pilocie, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom intensywności. Za pomocą jednego pilota można szkolić do 2 psów na odległość do 800m. Urządzenie jest ładowalne, trwałe i zanurzalne do głębokości 1 m. Pilot oferuje prostą, trzyprzyciskową obsługę i ma ergonomiczny kształt zapewniający wygodny chwyt. Obroża nadaje się dla wszystkich ras psów od 15 kg do 90 kg. 

Główne funkcje:

 • Łatwy trening dzięki 3-przyciskowemu pilotowi, który idealnie wpasowuje się w dłoń
 • Trzy korekty treningowe - dźwięk, wibracja oraz 10 poziomów krótkiego i długiego impulsu
 • Przełącznik dla jeszcze łatwiejszego szkolenia dwóch psów jednocześnie
 • Zasięg do 800 m
 • Łatwa obsługa pozwala skupić się na psie podczas szkolenia
 • Krótkie i długie punkty kontaktowe
 • Wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne
 • Urządzenie z możliwością zanurzenia do 1 m

 

 

 

Zasięg obroży

Urządzenie Garmin Delta SE pomaga w szkoleniu psa poza smyczy na odległość do 800 metrów. Zasięg 800 metrów jest wystarczający zarówno do podstawowego jak i profesjonalnego szkolenia większości psów. Garmin to niezawodny wybór do użytku w mieście, ale także w lesie, gdzie warunki są gorsze i zasięg może być zmniejszony.

 

Typ korekty

Urządzenie Garmin Delta SE umożliwia korygowanie zachowań za pomocą sygnału dźwiękowego, wibracji oraz krótkiego/długiego impulsu elektrostatycznego z regulacją intensywności w 10 stopniach. Dzięki temu można łatwo dopasować obrożę specjalnie dla swojego psa. W każdej chwili możesz szybko zwiększyć lub zmniejszyć siłę impulsu, obracając pokrętło na nadajniku. Obrotowe pokrętło impulsowe zapewnia również płynne przejście między poziomami.

 

Baterie i ładowanie

Zasilanie w trybie szybkiego ładowania zapewni funkcjonowanie odbiornika i nadajnika do 60 godzin bez konieczności dodatkowego ładowania, w zależności od rodzaju i częstotliwości użytkowania. Obroża posiada akumulator litowo-jonowy. 

 

Wodoodporność

Garmin Delta SE wyposażony jest w pełni wodoodporny i zanurzalny odbiornik do 1 metra (maksymalnie przez 30 minut) o klasie IPX7. Dzięki temu jest to idealny wybór do szkolenia psów w trudnych warunkach (las, błoto lub wokół wody), ale nie jest przeznaczony do zanurzenia lub pływania przez dłuższy czas.

 

Ilość psów 

Urządzenie Garmin Delta SE może być używane do kontrolowania wielu psów jednocześnie bez utraty funkcjonalności. Dodając dodatkowe obroże, można ją łatwo rozbudować, aby szkolić do 2 psów jednocześnie. W nadajniku wystarczy przełączyć się między psami za pomocą przycisku.

 

Długość obroży

Garmin Delta SE posiada bardzo mocną i wysokiej jakości plastikową obrożę. Pies nie ma problemu z jej noszeniem i dobrze trzyma się na szyi. Obroża ma wymiary umożliwiające regulację od 20 do 65 cm objętości szyi.

 


Waga i rozmiary

Pilot ma szerokość 5,3 cm, wysokość 12,5 cm, głębokość 2,7 cm i waży 86 g. Odbiornik ma szerokość 3,5 cm, wysokość 5,8 cm i głębokość 3,5 cm, jego waga to 71 g.

 

Zalety Wady
 • Ergonomiczny pilot z trzema przyciskami
 • Korekta impulsem, dźwiękiem i wibracjami
 • Do szkolenia 2 psów
 • Zasięg do 800 m
 • Krótkie i długie punkty kontaktowe
 • Urządzenie z możliwością zanurzenia

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Zasięg 800 m
Siła impulsu 10
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) .8 x 3.5 x 3.5 cm
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5.3 x 12.5 x 2.7 cm
Waga odbiornika 86 g
Waga nadajnika 71 g
Frekwencja 27 MHz (HF)
Funkcje impuls + wibracja + dźwięk
Ekran brak
Wydajność baterii odbiornika 2 - 3 dny
Wydajnosć baterii nadajnika 2 - 3 dny
Liczba psów 1 - 2 psy
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Zawartość

 • Nadajnik
 • Odbiornik
 • Obroża szerokość 1,9 cm
 • Klips do ładowania
 • Kabel do ładowania USB
 • Krótkie i długie styki
 • Smycz
 • Instrukcja

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.