Elektroniczna obroża treningowa Canicom 1200 Expert
Elektroniczna obroża treningowa Canicom 1200 ExpertElektroniczna obroża treningowa Canicom 1200 ExpertElektroniczna obroża treningowa Canicom 1200 Expert

Canicom 1200 Expert

Num Axes Canicom 1200 Expert to nowoczesna elektronicza obroża treningowa. Zasięg 1200 metrów. Funkcje wibracji, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu. Krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 18 poziomów. Możliwość treningu do 4 psów jednocześnie. Wodoszczelna. Na ładowarkę. Wyświetlacz LED.

 

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów


Inne warianty:
1 564 zł 1 293 zł bez VAT
W drodze 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
dostawa 3 - 10 dni
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicom 1200 Expert

Num Axes Canicom 1200 Expert to nowoczesna elektronicza obroża treningowa. Urządzenie przeznaczone do treningu wszystkich ras psów, małych, średnich  i dużych. Zasięg 1200 metrów, wystarczający do podstawowego i profesjonalnego treningu psów. Funkcje wibracji, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu. Krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 18 poziomów. Możliwość treningu do 4 psów jednocześnie, dokupując dodatkowy odbiornik możesz szkolić nawet 4 psy w tym samym czasie. Wodoszczelna, możesz jej używać podczas deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Na ładowarkę, nie musisz kupować baterii do odbiornika, wystarczy, że doładujesz akumulator. Wyświetlacz LED, który pokazuje stan baterii, rodzaj i poziom wysyłanego sygnału. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok!

 

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 1200 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 1200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 1200 Expert to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji

Num Axes Canicom 1200 Expert koryguje zachowane psa poprzez wibracje oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 18 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

Baterie i ładowanie

Nadajnik zasilany na dwoma bateriami AA LR06 baterie, wystarczają na wysłanie około 50 000 sygnałów, ich stan widzisz ekranie LCD. Odbiornik możesz naładować w każdej chwili za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki, bateria w odbiornik wystarcza na około 3 dni użytkowania. Kontrolka stanu baterii odbiornika znajduje się na obroży.

 

Wodoszczelność

Num Axes Canicom 1200 Expert ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Liczba psów 

Num Axes Canicom 1200 Expert możesz rozszerzyć do szkolenia czterech psów. Dokupując dodatkowy odbiornik możesz szkolić do 4 psów w tym samym czasie.

 

Ekran 

Num Axes Canicom 1200 Expertma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień oraz w nocy. Ekran wyświetla informacje dotyczące - typu ostrzeżeń, mocy impulsu, stanu naładowania baterii.

 

Długość obroży 

Num Axes Canicom 1200 Expert to wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Obroża dobrze przylega do szyi. Jej długość jest regulowana od 20 do 68 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik: szerokość 6,2 cm, długość 13,2 cm, wysokość 3,1 cm, waga 130 g. Odbiornik ma szerokość 7,6 cm, długość 3,5 cm, wysokość 3,5 cm i waży 60 g.

Zalety Wady
 • W pełni wodoszczelny odbiornik
 • Długa praca na baterii
 • 18 poziomów impulsu (krótki lub ciągły)
 • Booster
 • Wibracje
 • Łatwa kontrola - dla każdej funkcji oddzielny przycisk
 • Zasięg 1200 metrów
 • Odbiornik na ładowarkę
 • możliwość rozszerzenia do 4 psów
 • wyzsza cena

W czym pomoże Ci obroża treningowa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w nadajniku 2 x AA LR06
Frekwencja 869,525 MHz
Wydajnosć baterii nadajnika 1 - 3 miesiący
Wydajność baterii odbiornika 3 - 5 dni
Ekran LCD podświetlany
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje impuls + wibracja
Zasilanie na ładowarkę + na baterie
Waga nadajnika 130 g
Zasięg 1200 m
Waga odbiornika 60 g
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 6,2 x 13,2 x 3,1 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła wibracji 1
Siła impulsu 18
Liczba psów 1 - 4 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik
 • Krótkie elektrody 
 • Długie elektrody
 • Klucz magnetyczny
 • Baterie
 • Ładowarka
 • Smyczka na szyję
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.