Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

KOMIS - Petrainer PET998D

Obroże PET998D – z komisu i towar rozpakowany.  Jeśli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Zdjęcia mają charakter poglądowy i odpowiadają w przybliżeniu stanu produktu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego z możliwych stanów produktów.

 

Więcej informacji ›

Niedostępne
119 zł 98 zł bez VAT
Kod produktu: P6896
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(3)
Elektrický obojek Petrainer PET998D
KOMIS - Petrainer…
119 zł

Opis produktu

Informacje o stanie produktu:

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało rozpakowane lub opakowanie było uszkodzone, a zatem zostało przepakowane do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar został wykorzystany do demonstracji w sklepie lub został wymieniony przez klienta w ciągu kilku dni. Nie musi mieć oryginalnego opakowania, najwyżej kilka lekkich otarć.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane przez 5 do 15 dni, widoczne są już lekkie zadrapania od pazurów.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane przez 15 do 40 dni, posiada bardzo zauważalne zarysowania lub ślady zębów. Może być serwisowany, naprawiany.

 * Sprzedajemy tylko w 100% działający produkt. Wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 jest taka sama jak przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Opis produktu

Petrainer PET998D jest podstawową obrożą elektroniczną z zasięgiem do 300 metrów i możliwością treningu 2 psów w tym samym czasie. Obrożę  polecamy niewymagającym właścicielom, którzy dopiero zaczynają z tresurę psa. Urządzenie ma mały, lekki i ergonomicznie zaprojektowany nadajnik, który bardzo wygodnie trzyma się w dłoni. Możesz trenować psa 3 sposobami dźwiękiem, wibracją i impulsem regulowanym na 99 poziomach. Zasięg obroży to 300 metrów, więc jest ona odpowiednia do nauczania podstawowych komend jakimi są: do mnie, do nogi, zostań itp. Główną zaletą elektronicznej obroży PET998D jest możliwość ustawienia mocy impulsu i wibracji. Obroża posiada możliwość regulowania mocy impulsu i wibracji od poziomu 0 aż do 99 dzięki temu jest odpowiednia dla wszystkich psów o wadze od 5 do 90 kg. Dzięki czujnikowi poruszania, obroża oszczędza energie - kiedy czujnik rozpozna brak ruchu, przełączy sie do trybu stand-by. Nadajnik u PET998D ma niepodświetlany ekran LCD, jest bardzo mały, lekki i ergonomicznie zaprojektowany, wygodnie trzyma się w dłoni. Za pomocą Petrainer PET998D możesz nadzorować tresurę 2 psów w tym samym czasie, wystarczy, że dokupisz kolejny odbiornik (na nadajniku znajduje się przycisk dzięki, któremu przełączasz pomiędzy poszczególnymi psami)

 

 

Zasięg obroży

Petrainer PET998D pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy do odległości maksymalnie 300 metrów. Z tego powodu obroża jest polecana dla niewymagających właścicieli, którzy dopiero rozpoczynają tresurę. 

 

Typ korekcji 

Petrainer PET998D oferuje 3 sposoby tresury psa. Dźwięk, wibracje oraz impuls elektrostatyczny (2 ostatnie możesz ustawić na 99 poziomach). Dzięki tym rozwiązaniom dostosujesz obroże do swojego podopiecznego. Moc impulsu możesz zawsze zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku.

 

Bateria i ładowanie

Obroża Petrainer PET998D używa 6V baterie z oznaczeniem 4LR44. Obroża działa na baterie od około 1 do 3 miesięcy. Odbiornik zasilany jest na 2 mikro baterie AAA a jego wytrzymałość to ok 1 - 3 miesięcy. Przede wszystkim zależy to od jakości baterii - polecamy używać wysokiej jakości baterii alkalicznych Energizer.

 

Wodoodporność

Obroża Petrainer PET998D posiada nadajnik i odbiornik, które nie maja ochrony przeciwko wodzie. Nie szkodzi jej wilgoć, ale nie może być używana w deszczu. Jest to idealny wybór do podstawowego użycia, ale nie do treningu psa w wodzie i w deszczu.

 

Ilość psów

Petrainer PET998D można użyć do treningu 2 psów w tym samym czasie, bez utraty funkcji. Dokupując dodatkowy odbiornik możesz rozszerzyć trening do 2 psów w tym samym czasie. Przyciski na nadajniku umożliwiają przełączanie pomiędzy poszczególnymi psami. 

 

Długość obroży

Petrainer PET998D ma wytrzymałą i wysokiej jakości obrożę wyprodukowaną z nylonu. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 60 cm.

 


Waga i rozmiary 

Nadajnik ma długość 12,5 cm, szerokość 4,4 cm, grubość 2,3 cm a jego waga to tylko 68 g (z baterią). Odbiornik ma długość 6,5 cm, szerokość 3,5 cm, grubość 3,5 cm waga wynosi 75 gramów (z baterią).

 

Zalety

 • niska cena
 • duża wytrzymałość baterii
 • możliwość ustawienia 99 poziomów impulsu
 • mały, lekki i ergonomicznie zaprojektowany nadajnik
 • możliwość ustawienia 99 poziomów wibracji
 • możliwość treningu aż 2 psów w tym samym czasie
 • dźwiękowe ostrzeżenie, wibracje i impuls

Wady

 • zasięg tylko 300 metrów
 • nadajnik i odbiornik nie jest wodoodporny
 • gorsza obsługa -nie dla kazdej opcji jest oddzielny przycisk
 • większe rozmiary odbiornika
 • wymiana baterii
 • nie ma podświetlonego ekranu

Zawartość opakowania

 

 • Nadajnik
 • Odbiornik
 • Krótkie elektrody
 • Długie elektrody
 • Regulowana obroża
 • Bateria do odbiornika
 • Bateria do nadajnika
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługi

Produkt znajduje się w kategoriach

Komis Obroże treningowe

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 2 psy
Zasięg 300 m
Ilość psów 1 - 2 psów
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Częstotliwość 433,92 MHz
Zasilanie Baterie

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane

Výcvikový obojek Canicom Spray
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Canicom Spray

Dostępne
461 zł

Porównaj

KOMIS - D.T. Systems R.A.P.T. 1400
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - D.T. Systems R.A.P.T. 1400

Dostępne
1 300 zł

Porównaj

KOMIS - Odbiornik Dogtra iQ MINI
Warianty (1)
Rozpakowany

KOMIS - Odbiornik Dogtra iQ MINI

Dostępne
769 zł

Porównaj

KOMIS - PetSafe Standard 300m
Warianty (1)
Rozpakowany

KOMIS - PetSafe Standard 300m

Dostępne
632 zł

Porównaj

KOMIS - Dogtrace d-control 440
Warianty (1)
Rozpakowany

KOMIS - Dogtrace d-control 440

Dostępne
530 zł

Porównaj

KOMIS - Patpet 661
Warianty (1)
Lekko używany

KOMIS - Patpet 661

Dostępne
341 zł

Porównaj