KOMIS - Petrainer PET617

Bestseller

Urządzenia z komisu, obroża treningowa Petrainer PET617. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu
 • Stan produktu


Inne warianty:
Výcvikový elektronický obojek Petrainer PET617 KOMIS - Petrainer PET617 Dostepne szt. 382 zł Petrainer PET617 Petrainer PET617 4 tygodnie 581 zł
382 zł 315 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 19. 07. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Petrainer PET617

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

 

Opis produktu

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwaranacji i instrukcję w języku polskim.

Petrainer PET617 to nowa seria wytrzymałych, ładowanych i w pełni wodoszczelnych obroży, do amatorskiego i profesjonalnego treningu psów. Ten model treningowej obroży ma zasięg do 600 m, podświetlany ekran LCD, posiada funkcje impulsu i wibracji. Obroża jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dokupując kolejny odbiornik możesz wykorzystać obrożę do treningu 2 psów w tym samym czasie. Urządzenie posiada możliwość ustawienia mocy impulsu i wibracji od poziomu 0 do poziomu 100, dzięki temu jest odpowiednie dla wszystkich psów 5 kg do 90 kg. Dzięki inteligentnemu czujnikowi ruchu obroża oszczedza energię - kiedy czujnik zarejestruje brak ruchu przełączy sie do trybu stand-by. Nadajnik Petrainer PET617 ma podświetlany LCD ekran, jest bardzo mały, lekki i ergonomicznie zaprojektowany, wygodny w codziennym użytkowaniu. W porównaniu do swojego poprzednika Petrainer PET617 zasilany jest przez ładowany odbiornik i nadajnik. Oprócz tego posiada w pełni wodoszczelny odbiornik (nie przeszkadza mu deszcz, śnieg i krótkoczasowe zanurzenie) i wodoszczelny nadajnik. Dokupując kolejny odbiornik możesz treningową obrożę Petrainer PET617 wykorzystać do szkolenia 2 psów w tym samym czasie.

 

Zasięg obroży

Petrainer PET617 pomoże Ci trenować Twojego psa bez użycia smyczy aż do 600 metrów. Zasięg 600 metrów jest wystarczający zarówno dla podstawowego, jak i zaawansowanego treningu większości psów. Petrainer PET617 jest idealny do użytkowania w mieście, jak i w lesie, gdzie są gorsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

Typ korekcji

Petrainer PET617 ma możliwość użycia jako korekcji wibracji i impulsu elektrostatycznego - krótkiego lub długiego. Wibracje i moc impulsu możesz ustawić na 100 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisku na nadajniku.

 

Ekran

Petrainer PET617 ma wysokiej jakosci podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować zarówno w dzień jak i w nocy. Na ekranie dostępne są niezbędne informacje i wskaźnik stanu baterii. Za pomoca jednego przycisku przełączasz pomiędzy poszczególnymi psami

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik u Petrainer PET617 jest wyposażony ładowany litowo-jonowy akumulator o pojemności 500mAh, jego wytrzymałość sięga 14 dni. Odbiornik także zasilany jest przez ładowany akumulator, o pojemności 240mAh a jego wytrzymałość to 3- 7 dni.

 

Wodoszczelność 

W porównaniu do swojego poprzednika Petrainer PET617 wyposażony jest w całkowicie wodoszczelny odbiornik i nadajnik. Jest to idealny wybór do treningu psów w wodzie.

Ilość psów

Petrainer PET617 możesz użyć do kontroli wiekszej ilości psów w tym samym czasie bez utraty efektywności. Jeśli dokupisz kolejna obrożę możesz rozszerzyć trening do 2 psów jednocześnie. Na nadajniku znajdziesz przycisk, dzięki któremu przełaczasz pomiędzy poszczególnymi psami.

 

Długość obroży

Petrainer PET617 to wytrzymała, dobrej jakosci obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie a sama obroża dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 68 cm.


Waga i rozmiary

Nadajnik ma szerokość 3,2 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3,6 cm, jego waga to 104 g. Odbiornik ma szerokość 7,5 cm, wysokość 3,6 cm, głębokość 3,5 cm i waży 67 gram. 

Zalety Wady
 • zasięg do 800 metrów
 • długa praca na akumulatorze
 • wodoszczelny odbiornik
 • 100 poziomów impulsu i wibracji
 • mały, lekki i ergonomicznie wykonany nadajnik
 • możliwość treningu 2 psów w tym samym czasie
 • ładujący odbiornik i nadajnik
 • podświetlany ekran
 • wyższa cena
 • brak ostrzeżenia dźwiękowego

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Waga odbiornika 67,3 g
Zasilanie nadajnika Ładowany akumulator
Ekran LCD podświetlany
Czas pracy odbiornika 3 do 7 dni
Czas pracy nadajnika do 14 dni
Regulacja wibracji 100 poziomów
Regulacja dźwięku brak
Bateria w nadajniku 500 mAh
Bateria w odbiorniku 240 mAh
Ładowanie odbiornika ładowany akumulator
Waga nadajnika 104,1 g
Wodoodporność wodoszczelna
Ilość psów 1 - 2 psów
Regulacja impulsu 100 poziomów
Typ korekcji impuls + wibracja
Długość obroży 20 až 68 cm
Rozmiar nadajnika š.3,2 x v.18 x h.3,6 cm
Rozmiar odbiornika š.7,5 x v.3,6 x h.3,5 cm
Zasilanie Na ładowarkę

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik 
 • Ładowarka
 • Krótkie elektrody 
 • Regulowana obroża
 • Akumulatory 
 • Lampka testująca
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.