KOMIS - Petrainer PET850

Urządzenie z komisu, obroża antyszczekowa Petrainer 850 Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, możesz je wybrać z rozwijanej listy. Fotografie są poglądowe i odpowiadają faktycznemu stanowi. Szczegółowy opis poszczególnych stanów urządzenia znajdziesz poniżej.

Wybór opcji produktu
 • Stan produktu

142 zł 118 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Petrainer PET850

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Ostrzeżenie: Nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Petrainer w Polsce. Poważnie ostrzegamy przed zakupem podejrzanie tanich produktów firmy Petrainer od innych sprzedawców. W większości przypadków są to kopie lub produkty nie przeznaczone na PL rynek - tzw. szary import. Tylko w naszym sklepie i w sieci autoryzowanych sprzedawców gwarantujemy 100% oryginalność, 2 lata gwaranacji i instrukcję w języku polskim.

Petrainer PET850 to obroża antyszczekowa dla małych i dużych psów. Umożliwia ustawienie 6 zakresów intensywności impulsu. Możesz wybrać też jeden z 7 poziomów czułości na szczekanie psa. Jest odpowiednia dla właścicieli, którym zależy na szybkiej korekcji impulsem zaraz po pierwszym szczeknięciu. Każdyt impuls poprzedzony jest wibracją. Długa żywotność baterii, obroża przeznaczona dla psów z wagą od 10 do 90 kg. Automatyczny tryb bezpieczeństwa uruchamia się po 5 wysłanych sygnałach. Obroża w pełni wodoszczelna. Aktywowana jest wibracjami strun głosowych, odpowiednia dla domów z większą ilością psów. Jeśli piesek będzie szczekać dalej, intensywność i czas trwania impulsu zwiększa się. Obroża wysyła maksymalnie do 5 korekcji impulsem. Po 5 sygnale, w przypadku dalszego szczekania uruchamia się tryb bezpieczeństwa. Oznacza to, że mimo szczekania przez 1 minutę nie wyśle się żaden impuls elektrostatyczny. Dzięki temu urządzenie jest w pełni bezpieczne dla Twojego psa. Obroża ma możliwość wysyłania tylko wibracji zamiast impulsu elektrostatycznego. 

 

 

 

Detekcja szczekania

Petrainer PET850 rozpoznaje szczekanie dzięki wibracjom strun głosowych psa. Detekcja za pomocą strun głosowych zapewnia skuteczność w gospodarstwach z większą ilością psów.

 

Typ korekcji 

Petrainer PET850 wysyła korekcje w postaci impulsu elektrostatycznego, który jest poprzedzony wibracją. Istnieje także możliwość włączenia wibracji. Idealna dla właścicieli, którzy oczekują natychmiastowej reakcji w postaci impulsu. Obroża wysyła maksymalnie 5 sygnałów, w przypadku dalszego szczekania przechodzi do trybu bezpieczeństwa (1 minuta).


Regulacja obroży

Petrainer PET850 pozwala ustawić jeden z 6 zakresów intensywności impulsu. Szczekając, pies załącza impuls, obroża wysyła maksymalnie do 5 impulsów (każdy kolejny trwa dłużej). Po 5 impulsie urządzenie przechodzi w tryb bezpieczeństwa. Na obroży regulujesz także czułość obroży na szczekanie, dostępnych jest 7 poziomów.

 

Baterie i ładowanie

Obroża Petrainer PET850 zasilana jest ładowalnym oraz wymienialny litowo-jonowym akumulatorem 220mAh. Żywotność baterii w trybie pracy sięga od 5 do 14 dni. Żywotność baterii zależy od częstotliwości uruchamiania się obroży.

 

                   Wodoodporność

Petrainer PET850 to w pełni wodoszczelna obroża, zanurzalna do 1 głębokości metra. Jeśli problemem jest także szczekanie poza domem, na spacerach to idealny wybór dla Ciebie. Obroży nie przeszkadzają także złe warunki atmosferyczne typu deszcz, śnieg czy rosa.

  

Rasy 

Zaletą Petrainer PET850 jest mały i lekki odbiornik. Dzięki temu obroża jest odpowiednia także dla psów mniejszych ras. Dedykowana dla wszystkich psów o wadze od 10 do 90 kg. Dla bardziej wrażliwych psów odpowiednia będzie wibracja.

 

Długość obroży

Petrainer PET850 to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie, obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 10 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Petrainer PET850 to mała i wygodna obroza dla psa. Obroża ma szerokość 5,6cm, wysokość 4,1cm, glęboskość 2,7cm a waga to 52 gramy.

 

 

Zalety Wady
 • mała, lekka i wygodna obroża
 • 7 poziomów regulacji czułości na szczekanie
 • obroża w pełni wodoszczelna 
 • 6 poziomów impulsu elektrostatycznego
 • detekcja szczekania za pomocą wibracji strun głosowych
 • natychmiastowe ostrzeżenie impulsem po 1 szczeknięciu
 • możliwość ustawienia tylko wibracji
 • nie ma potrzeby wymiany baterii, ładowarka
 • silny impuls (na ostatnich poziomach)
 • brak dźwiękowego ostrzeżenia

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Typ korekcji impuls + wibracja
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Wydajność baterii 5 do14 dni

Zawartość

 • krótkie elektrody
 • długie elektrody
 • regulowana obroża
 • bateria
 • ładowarka
 • lampka kontrolna
 • instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.