Patpet B68

Patpet B68 to najmniejsza na rynku obroża antyszczekowa dla psów małych i najmniejszych ras. Patpet B68 wyposażony jest w technologię, która odróżnia szczekanie psa od dźwięków otoczenia. Jego funkcje technologiczne obejmują również regulację czułości na szczekanie psa w 5 poziomach. Mała, lekka i ładowalna obroża Patpet B28 oferuje funkcje wibracji i dźwięku.

 

 

210 zł 173 zł bez VAT
Dostepne 5 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 05. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet B68

Patpet B68 o wadze 12 gramów jest jedną z najmniejszych obroży antyszczekowych na rynku. Obroża jest odpowiednia dla psów najmniejszych i małych ras. Obroża wykorzystuje wbudowany mikroprocesor, który wyraźnie odróżnia szczekanie psa od dźwięków otoczenia. Czułość na szczekanie można regulować na pięciu poziomach, dzięki czemu można określić, jaka intensywność szczekania jest poza tolerancją użytkownika. Obroża reaguje na kombinację dźwięku i wibracji strun głosowych, bez ryzyka niezamierzonego wyzwolenia przez innego psa lub dźwięk. 

Detekcja szczekania

Patpet B68 wykorzystuje dźwięk i wibracje strun głosowych do wykrywania szczekania. Takie połączenie umożliwia bezproblemowe użytkowanie nawet na zewnątrz, bez ryzyka niepożądanego wyzwolenia przez innego psa lub dźwięk. Detekcja dźwięku sprawia, że doskonale nadaje się również do ochrony przed wyciem.


Typ korekty 

Obroża antyszczekowa B68 oferuje dwa rodzaje korekcji - dźwiękową i wibracyjną. 

 

1.Szczekanie - tylko wibracje 1,5

2.Szczekanie - wibracja 1,5 s + dźwięk 1,5 s

3.Szczekanie - wibracja 1,5 s + dźwięk 2,5 s

4.Szczekanie - wibracja 1,5 s + dźwięk 3,5 s

5.Szczekanie - wibracja 1,5 s + dźwięk 4,5 s

 

Baterie i ładowanie

Patpet B68 ma wbudowany akumulator i ładuje się go za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. Obroża wytrzymuje do 30 dni użytkowania.

  

Wodoodporność

Patpet B68 jest wodoodporny zgodnie z normą IPX6. Dzięki temu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i zewnętrznego. Można go używać podczas lekkiego deszczu, ale nie wolno go zanurzać.

 

Rasa 

Obroża jest odpowiednia dla psów małych i najmniejszych ras. Waga obroży wynosi zaledwie 12 gramów.  

 

 

Długość obroży

W zestawie znajduje się również wytrzymała nylonowa obroża, która jest regulowana i wygodna. Regulowany pasek ma długość do 55 cm. 

 

Waga i rozmiary

Obroża antyszczekowa ma niewielkie wymiary: szer. 2,3 x wys. 4,3 x gł. 2 cm i ergonomiczny kształt. Ułatwi to szczeniętom noszenie i przyzwyczajenie się do niego. Niska waga wynosząca zaledwie 12 g zapewnia komfort nawet mniejszym rasom psów.

Zalety Wady
 • Funkcja dźwięku i wibracji
 • Żywotność baterii do 30 dni
 • Urządzenie akumulatorowe
 • Czułość na 5 poziomach
 • Wskaźnik stanu baterii
 • Najmniejsza obroża antyszczekowa na rynku

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
 • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
 • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
 • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
 • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla najmniejszych psów
Małe psy

Parametry techniczne

Wymiary (sz/w/gr) 2,3 x 4,3 x 2 cm
Waga 12 g
Typ korekcji impuls + dźwięk
Zasilanie Ładowalny
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Wydajność baterii 1 miesiąc

Zawartość

 • Patpet B28
 • Pasek do obroży 
 • Kabel USB
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.