W dniu 21.06.2019 (piątek) brak możliwości kontaktu. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Smart obroża Tractive

Chętnie dowiedziałbyś się, jak aktywny jest Twój pies? Gdzie się obecnie znajduje? Czy ciągle jest w okolicy Twojego domu? Pomoże Ci w tym obroża Tractive.

Smart monitory aktywności umożliwiają śledzenie codziennej aktywności Twojego zwierzaka. Będziesz miał informację m.in. gdzie znajduje się Twój piesek lub kot, jak zmienia się jego lokalizacja w czasie rzeczywistym Wybierz z naszej oferty najlepszą smart obrożę aktywności dla Twojego podopiecznego!

Marka   Kolejność według:         
Tractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotów Tractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotówTractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotówTractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotówTractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotówTractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotów

Tractive MOTION monitor aktywności dla psów i kotów

Promocje

Tractive MOTION zapisuje codzienną aktywność Twojego zwierzaka, klasyfikując go następnie do jednej z trzech kategorii …

Małe psy
5 - 12 kg
Średnie psy
12 - 25 kg
Duże psy
25+ kg
Początkowo 580 zł 331 zł 274 zł bez VAT Dostepne 1 szt. wtorek 25. 06. u Ciebie
Zniżka
250 zł
Kategorie "Tractive"

DODAJ KOMENTARZDyskusja (0)

Skontaktuj się z nami
 

Brak komentarzy