Catgenie 120 automatyczna kuweta (bez pokrywki)

Dostawa gratis

Automatyczna kuweta Catgenie 120 to rewolucja kociej higieny u Ciebie w domu. Ekologiczna, bez przykrych zapachów, kurzu posprząta za Ciebie, nawet nie dotkniesz nieczystośći! Automatyczne i manulane ustawienia, umożliwiają rozpoczęcie jedynego na świecie procesu czyszczenia, który umyje, zdezynfekuje i wysuszy kuwetę. Z Twojego domu nieczystości znikają przez kanalizację, więc o nic nie musisz się martwić. Zastosowanie specjalnego granulatu zapewnia brak kurzu, brak konieczności wymiany i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Zasilanie z gniazdka. Nieczystości usuwane są rurą odpływową poprzez kanalizację.

2 090 zł 1 727 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 20. 03. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Catgenie 120 automatyczna kuweta (bez pokrywki)

Automatyczna kuweta Catgenie 120 to rewolucja kociej higieny u Ciebie w domu. Ekologiczna, bez przykrych zapachów, kurzu posprząta za Ciebie, nawet nie dotkniesz nieczystośći! Automatyczne i manulane ustawienia, umożliwiają rozpoczęcie jedynego na świecie procesu czyszczenia, który umyje, zdezynfekuje i wysuszy kuwetę. Z Twojego domu nieczystości znikają przez kanalizację, więc o nic nie musisz się martwić. Automatyczna toaleta zapewni także dezynfekcję z wykorzystanie środka czystości Sani Solution, który został przetestowany i zatwierdzony do użycia przez weterynarzy. Myślisz także o środowisku? Zastosowanie specjalnego granulatu zapewnia brak kurzu, brak konieczności wymiany i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Kuweta jest łatwa w konfiguracji, włączysz ją bez problemu. Skorzystaj z z wygody automatycznej higieny i polegaj na urządzeniu Catgenie 120.

 

 

3 możliwości ustawienia:

Samoczyszcząca kuweta Catgenie, zapewnia dostęp do programów auto cat, start cat lub ustawienie manulane. Od ciebie zależy, którą możliwość wybierzesz. Czego możesz się spodziewać po danym programie? Czujnik ruchu w trybie start cat, włączy czyszczenie po 10 minutach od wizyty kota. Cat start to idealne rozwiązanie, w momencie kiedy jesteś poza domem i nie możesz sam bezpośrednio regulować higieny. Zadowoleni będą właściciele większej ilości kotów, ponieważ kolejny kot, który skorzysta z kuwety zastanie ją czystą. Tryb start cat oszczędza energię i środowisko, wyłącza się automatycznie jeśli kuweta nie jest używana. Automatyczny tryb auto cat zapewni regularne odstępny czasowe czyszczenia co 6, 8, 12 lub 24 godziny. W zależności od ilości kotów przykład rekomendowanych odstępów czasowych podajemy niżej. Zależy Ci aby samemu kontrolować kuwetę? Możesz włączyć ją w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie.

Przykład, w trybie Cat Auto najlepiej jest ustawić kuwetę na czyszczenie:

- przy jednym kocie 2 razy dziennie

- przy dwóch kotach 4 razy dziennie

- przy trzech kotach 6 razy dziennie

 

 

Dezynfekuje, spłukuje, suszy

Automatyczna toaleta Catgenie 120 jest jedyną na świecie, która zapewnia profesjonalną utylizację nieczystości według zaleceń weterynarzy i opieknów. W 1 fazie sito odseparuje odchody do pojemnika, gdzie zamieni je w postać płynną. Woda z nieczystościami opuszcza urządzenie przez kanalizację. Stałe, ekologiczne granulki zostają umyte w wodzie ze ekologicznym środkiem dezynfekującym Sani Solution. Sito jest czyszczone do momentu, w którym jest idealnie czyste. W trzeciej fazie urządzenie przeprowadzi suszenie granulek i misy za pomocą gorącego powietrza. Cały proces trawa około 35 minut i zapewni Twojemu kotu czysta kuwetę do kolejnego skorzystania. Kocia higiena w domu nigdy nie była tak dokładna i bezproblmowa! Sani Solution to niezbędny środek do zapewnienia odpowiedniej dezyfnekcji, bez tego detergentu urządzenie nie będzie działać.

 

 

Brak kontaktu ze zużytym podłożem

Automatyczna toaleta dla kotów wykorzystuje biodegradowalne podłoże, które nie brudzi i można je ponownie wyczyścić. Nie tylko nie musisz już kupować ciężkich worków ze żwirkiem, ale co więcej urządzenie usunie odpady z Twojego domu. Już nie musisz zajmować się ciężkimi workami ze żwirkiem i z zanieczyszczonymi brudami. Cała tą pracę możezsz wykonać poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku. Catgenie w profesjonalny sposób, bez przykrego zapachu i kontaktu z bakteriami zapewni komfort podczas mieszkania z kotami!

 

 

Przyjazna dla środowiska

Żwirek na bazie naturalnego węgla nadaja się do czyszczenia i nie ma potrzeby ich ciągłej wymiany. Zużyty żwirek rozłoży się w ciągu 9-ciu miesięcy i nie obciążają środowiska nadmierną produkcją odpadów. Ochrona środowiska jest wręcz nieporównywalna w stosunku do powszechnie używanych podłoży, które są kłopotliwe podczas codzienniej higieny i zanieczyszczają środowisko. Zastosowany żwirek nie ogranicza kotu wrodzonego instynktu zakopywania, dlatego nie zniechęci go do korzystania z toalety. Roztwór SaniSolution zawiera te same składniki, z których korzystają weterynarze do czyszczenia swoich stołów. Jeden pojemnik starcza na 120 cykli mycia. Uwaga granulek nie trzeba wymieniać, wystarczy je uzupełniać aby poziom nigdy nie przekroczył minimalmej ilości.

 

Oszczędność energii

Nieodpowiednie gospodarowanie energią obciąża nie tylko środowisko, ale także Twój portfel. Dlatego automatyczna kuweta dla kota została wyposażona w program oszczędzający energię. Możesz skorzystać z przycisku, który w dowolnie wybranej przez Ciebie chwili uruchomi czyszczenie, możesz także dla swojej wygody wybrać program auto cat lub start cat. Kuweta będzie według ustawienia nieaktywna przez 10 h przez wybrany przez Ciebie okres czasu.

 

 

Sposób działania:

  1. Po odejściu kota kuweta automatycznie (lub manulanie) rozpocznie czyszczenie.
  2. Aby zapewnić bezpieczeństwo urządzenie aktywuje proces po 10 minutach od skorzystania.
  3. Sito oddziela specjalny żwirek i odpady do pojemnika, płynne już nieczystości opuszczą pojemnik przez otwór w misie
  4. W pojemniku odpady są już w postaci płynnej, brudna woda z odchodami opuszcza urządzenie.
  5. specjalny żwirek jest przemywany wodą ze środkiem dezynfekującym Sani Solution
  6. Po dokładnym wypłukaniu żwirek i misa jest suszona gorącym powietrzem.

 

 

Prosta obsługa:

Instalacja jest bardzo łatwa a samo używanie jeszcze prostsze. Dzięki urządzeniu Catgenie odkryjesz niespotykany dotąd komfort. Catgenie zapewni Ci wygodę i więcej czasu spędzonego z Twoimi ulubieńcami. Jak podłączyć urządzenie?

  1. Za pomocą złącza T (jest w zestawie) podłącz urządzenie do rury doprowadzającej zimną wodę (pralka, zlew...)
  2. Poprowadź wąż odpływowy przez krawędź sedesu (możliwe podłączenie od odpłwu brudnej wody, podobnie jak pralkę.)
  3. Włączamy urządzenie do sieci elektrycznej. I gotowe.
  4. Gotowe!Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 13:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!