Plastový pešek/dummy Jumbo
Plastový pešek/dummy Jumbo

KOMIS - Plastikowy gryzak Jumbo

Bazar

Produkt z komisu. Elastyczny gryzak treningowy wykonany z wytrzymałego i nieszkodliwego plastiku ABS pozwala regulować wagę i za pomocą zaworu powietrznego.

 

 

Wybór opcji produktu
  • Stan produktu


Inne warianty:
Plastový pešek/dummy Jumbo KOMIS - Plastikowy gryzak Jumbo Dostepne szt. 51 zł Plastový pešek/dummy Jumbo Plastikowy aport/dummy Jumbo Dostepne 1 szt. 66 zł
51 zł 42 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 23. 09. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Plastikowy gryzak Jumbo

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Elastyczny gryzak treningowy wykonany z wytrzymałego i nieszkodliwego plastiku ABS pozwala regulować wagę i za pomocą zaworu powietrznego. Doskonałe narzędzie do treningu psów myśliwskich zapobiega silnemu ugryzieniu przez psa. Gryzak nadaje się do treningu w każdych warunkach pogodowych i unosi się na wodzie. Odpowiedni dla psów od 6 miesiąca życia.

 Oprócz zaworu powietrza kołek może symulować różną wagę ofiary przez wypełnienie wodą lub piaskiem. Pies uczy się właściwego chwytania dla różnych rodzajów zdobyczy.

Do gryzaka może być również przymocowana do linka aby łatwiej rzucać psu.

Gryzak został zaprojektowany z myślą o doskonałej widoczności zarówno w terenie, jak w zacienionym otoczeniu.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.