Smart Kitty automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów

Praktyczna kuweta dla kotów, dzięki której pozbędziesz się denerwującego czyszczenia odchodów i nieprzyjemnego zapachu. Smart Kitty to w pełni automatyczna samooczyszczająca się kuweta kontrolowana z poziomu aplikacji. Znakomita konstrukcja i praktyczna higiena to gwarancja higienykomfortu, i oszczędności czasu.

Wybór opcji produktu
 • Typ


Inne warianty:
1 232 zł 1 018 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 28. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Smart Kitty automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów

Praktyczna kuweta dla kotów, dzięki której pozbędziesz się denerwującego czyszczenia odchodów i nieprzyjemnego zapachu. Smart Kitty to w pełni automatyczna samooczyszczająca się kuweta kontrolowana z poziomu aplikacji. Znakomita konstrukcja i praktyczna higiena to gwarancja higienykomfortu, i oszczędności czasu.

 

Główne funkcje:

 • Toaleta odpowiednia dla kotów o różnej wielkości
 • Automatyczny tryb czyszczenia po każdym użyciu przez kota
 • Czujnik termiczny dla pełnego bezpieczeństwa kota
 • Kontrola stanu za pomocą aplikacji
 • Designerski daszek dla kotów wolących prywatność
 • Utrzymuje higieniczne środowisko bez ekskrementów i nieprzyjemnych zapachów
 • Regulowany tryb samooczyszczania w aplikacji
 • Prosta obsługa
 • Możliwość ustawienia przez telefon, lub za pomocą przycisków na panelu sterowania

 

 

 

 

 

Smart Kitty to jedno z najprostszych rozwiązań do domowej higieny kotów i, w przeciwieństwie do większości automatycznych toalet, jest lekkie i łatwe w obsłudze. Jeśli Twój ukochany kot preferuje prywatność i spokój ducha, toaletę można wyposażyć w praktyczny i ciekawie zaprojektowany daszek w różnych wariantach.

Smart Kitty automatyczna toaleta samoczyszcząca dla kotów - z plastikowym daszkiem.

Smart Kitty automatyczna toaleta samoczyszcząca dla kotów - z materiałowym daszkiem.

Smart Kitty automatyczna toaleta samoczyszcząca dla kotów - bez daszku.

 

 

Samoczyszcząca toaleta to również rozwiązanie dla domu z większą liczbą kotów, ponieważ czyszczenie może odbywać się po każdym użyciu toalety przez kota. Koty nie mają problemu z użyciem toalety po sobie, odchody nie kumulują się w toalecie, a nasz dom pozostaje wolny od brudu i nieprzyjemnych zapachów.

 

Tryb i korzystanie z automatycznej toalety Smart Kitty

Cały proces czyszczenia odbywa się za pomocą automatycznych grabek, które oddzielają odchody i wrzucają je do specjalnego pojemnika. Ściółka pozostaje czysta, bezwonna i jest przygotowana do dalszego użycia przez kota.

 

 

Toaleta samooczyszczająca składa się tylko z 3 modułów, które są łatwe w montażu i odpowiadają za cały proces: automatyczne grabki + pojemnik na ściółkę + zamykany pojemnik na nieczystości = idealna higiena domowa kotów!

 

 

Poszczególne moduły można łatwo zdemontować, co ułatwia ich czyszczenie. Daszek materiałowy można bez problemu wyprać w pralce. 

Smart Kitty nie pozostawia nic przypadkowi i ostrzega użytkownika, że nieczystości muszą zostać usunięte. Wystarczy otworzyć pojemnik, wyciągnąć wymienny pojemniczek. i gotowe!. Po włożeniu nowego pojemnika toaleta jest w pełni gotowa do użycia.

 

 

 

Automatyczna separacja ściółki nie powoduje niepotrzebnych strat ściółki, jak ma to miejsce w przypadku ręcznej obsługi zwykłej kuwety. Dodatkowo takie rozwiązanie zapewnia oszczędność czasu.

 

 

 

Aplikacja Smart Kitty

Aplikacja jest całkowicie darmowa i pozwala kontrolować stan toalety z dowolnego miejsca. Możesz pobrać aplikację całkowicie bezpłatnie tutaj i zdalnie skonfigurować następujące funkcje:

 • Ustawienie opóźnienia - umożliwia ustawić po jakim czasie po skorzystaniu z kuwety przez kota uruchomi się proces sprzątania
 • Powtórzenia - liczba powtórzeń cyklu czyszczenia po każdym użyciu
 • Powiadomienia - powiadamia użytkownika, kiedy należy wyrzucić nieczystości
 • Przedział czasowy - cykle automatyczne mogą być ograniczone czasowo, np. 10.00 - 17.00
 • Rozpoczęcie czyszczenia - sprzątanie kuwety możesz również uruchomić w dowolnej chwili za pomocą aplikacji mobilnej w Twoim telefonie

 

 
Parametry techniczne

Rozměry v153 x š505 x d754 mm
Váha 5 kg

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.