KOMIS - Invoxia GPS Pet Tracker

KOMIS - Invoxia GPS Pet Tracker

UWAGA URZĄDZENIE JEDYNIE DO ZAGRANICZNEJ DYSTRYBUCJI, TA OBROŻA GPS NIE DZIAŁA NA TERENIE POLSKI

Zastanawiasz się jak nie trzymać psa na smyczy i jednocześnie zabezpieczyć swojego psa przed ucieczką? Rozwiązaniem tego problemu może być GPS lokalizator dla psów i innych zwierząt GPS Pet Tracker Invoxia. Ten mały lokalizator bez problemu założysz na dowolnej obroży. Następnie połącz lokalizator z aplikacją i śledz ruch twojego psa z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym.

Wybór opcji produktu
  • Stan produktu


Inne warianty:
KOMIS - Invoxia GPS Pet Tracker KOMIS - Invoxia GPS Pet Tracker Dostepne szt. 466 zł Invoxia GPS Pet Tracker Invoxia GPS Pet Tracker Dostepne 8 szt. 567 zł
466 zł 386 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 22. 10. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Invoxia GPS Pet Tracker

UWAGA URZĄDZENIE JEDYNIE DO ZAGRANICZNEJ DYSTRYBUCJI, TA OBROŻA GPS NIE DZIAŁA NA TERENIE POLSKI
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.