Fotopast UOVision 535 Panda
Fotopast UOVision 535 PandaFotopast UOVision 535 Panda

Fotopułapka UOVision 535 Panda

Uovision Panda charakteryzuje się krystalicznie czystą jakością obrazu i wysoką rozdzielczością 8.0MP. Uovision Panda ma wbudowany czujnik temperatury ruchu PIR, który gromadzi źródła ciepła, takie jak zwierzęta i ludzie. Po rozpoznaniu ruchu z termiką, aparat robi zdjęcia i filmy z czasem wywołania około 1 sekundy.

 

743 zł 614 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
wtorek 08. 02. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Fotopułapka UOVision 535 Panda

Uovision Panda charakteryzuje się krystalicznie czystą jakością obrazu i wysoką rozdzielczością 8.0MP. Uovision Panda ma wbudowany czujnik temperatury ruchu PIR, który gromadzi źródła ciepła, takie jak zwierzęta i ludzie. Po rozpoznaniu ruchu z termiką, aparat robi zdjęcia i filmy z czasem wywołania około 1 sekundy.

Uovision Panda ma 2 migawki, które nie są widoczne, gdy aparat wykonuje zdjęcia lub filmy w nocy. 2 x błyski są oddalone od siebie, podobnie jak światław samochodzie, co pozwala na szersze oświetlenie obszaru, któremu robione jest zdjęcie. Jeśli fotopułpka Uovision ma być skuteczna podczas monitorowania bezpieczeństwa domu lub domku letniego, niewidzialna lampa błyskowa jest koniecznością!

Uovision Panda zasilana jest 8 sztukami baterii alkalicznych o pojemności 1,5 V, praca do 4-5 miesięcy (zależnie od ilości aktywności i temperatury pracy). Fotopułapka Uovision pokazuje na każdym zdjęciu informacje o godzinie / dniu / temperaturze, dzięki czemu można łatwo zobaczyć czas zdjęcia podczas sprawdzania zdjęć.

Uovision Panda jest łatwa w konfiguracji. Wystarczy włożyć kartę SD (brak w zestawie) i 8 sztuk baterii (brak w zestawie), i jest gotowa do pracy!

Wszystkie ustawienia systemu, takie jak czułość PIR, jakość obrazu (8MP, 5MP, 3MP), czas / data, moc lampy błyskowej można łatwo zmienić przy użyciu wbudowanego ekranu LCD. Można również zobaczyć zrobione zdjęcia z poziomu wyświetlacza LCD.

Uovision Panda ma też funkcję "over-write". Ta funkcja jest użyteczna, jeśli używasz np. mniejszej i ekonomicznej karty SD 2 GB. Jeśli karta SD jest pełna, urządzenie zacznie nadpisywać obrazy od początku i usuwa stare.

Funkcja TimeLapse umożliwia wykonywanie nagrań we wcześniej ustawionym okresie czasu. 

Funkcja Start-Stop umożliwia użytkownikowi ustawienie wstępnej pracy aparatu tylko w określonych godzinach pracy. Szczególnie użyteczne, jeśli są używane do celów bezpieczeństwa w biurze.

Zalety Wady
 • szybkość reakcji 1,2 sek
 • oświetlenie 12-15m
 • IR niewidzialne
 • niskie zużycie baterii
 • nie posiada bramy GSM 

W czym pomoże Ci fotopułapka?

 • fotopułapki są niezastąpioną pomocą dla myśliwych i obrońców przyrody
 • świetny sposób, aby uchwycić obraz dzikiej zwierzyny lub nieznanego gościa
 • dzięki fotopułapce możesz obserwować ruch zwierząt w danej lokalizacji

 
Parametry techniczne

Čeština tak
Dosvit 10 - 13 m
Rozhraní USB, SD, konektor pro externí zdroj
Programování LCD nebo přes vytvořený soubor na SD
Napájení 8 ks. AA baterií - nouzově 4 ks.
Rychlost odezvy 1,2 s
Max dosah PIR (člověk) 25°C 15 - 20 m
Externí paměťová jednotka SD až 16 GB
Objektiv F/NO: 3.0 FOV (úhel záběrů): 52°
Displej 1.5" LCD barevný
Ovladač vestavěný uvnitř boxu
Foto + video nie
Skříňka maskovaná, otevírací
Video ANO
SMS ovládání NE
GSM brána NE
Foto ANO
Přehrání video Pouze první snímek
Osvětlení IR neviditelné
Závit pro stativ tak
Prohlížení foto tak
Záběr PIR Celá plocha záběru(multizon.)

Zawartość

 • Fotopułapka
 • USB kabel
 • Instrukcja
 • Pasek mocujący

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.