Patpet - automatyczny dozownik karmy z wi-fi

Inteligentny dozownik karmy Patpet pozwoli Ci nakarmić Twoje zwierzęta podczas Twojej nieobecności. Pełną kontrolę nad dozownikiem i karmieniem uzyskasz dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej dostępnej na Androida i iOS za pośrednictwem połączenia Wi-Fi. Pojemność 6 l, planowanie karmienia, zapasowa bateria, podświetlany wyświetlacz i nagrywanie głosu w 10 s.

596 zł 493 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 31. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet - automatyczny dozownik karmy z wi-fi

Dzięki automatycznemu dozownikowi Patpet masz pewność, że Twojemu zwierzakowi nigdy nie brakuje jedzenia, nawet gdy nie ma Cię w domu. Dozownik łatwo programuje się za pomocą darmowej aplikacji, którą można pobrać na Androida lub IOS Możesz ustawić timer, który będzie dozował karmę i wielkość porcji o wybranej godzinie. Możesz ustawić dozownik tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek. Dzięki temu Twój pupil nie musi czekać z jedzeniem do wieczora lub rana. Pojemność dozownika 6 l zapewnia karmienie nawet przez kilka dni. Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD można łatwo obsługiwać nawet w ciemności, ponieważ tło jest podświetlone. Zasilanie awaryjne na baterie zapewnia niezawodną pracę nawet w przypadku awarii zasilania.

Główne funkcje

 • Podświetlany ekran LCD
 • Pojemnik na karmę 6 l
 • Zdejmowane części
 • Blokada przycisku
 • Nagranie głosowe do 10 s
 • Podwójne zasilanie - Zasilacz (z sieci), baterie
 • Karmienie ręczne lub poprzez aplikację
 • Tylko na suchą karmę, wielkość granulek 2 - 10 mm
 • Wskaźnik stanu baterii
 • Antypoślizgowa podstawa
 • Bezpłatna aplikacja mobilna pod Android i IOS

 

Obsługa z poziomu aplikacji

Dozownik karmy Patpet łączy się z Wi-Fi i można nim wygodnie sterować za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji planowanie karmienia jest bardzo proste. Możesz zaplanować kilka posiłków z różnymi rozmiarami porcji. Możesz także nacisnąć przycisk podawania w dowolnym momencie, aby ręcznie podać porcję o ustalonym rozmiarze. Można również wypowiedzieć krótkie 10-sekundowe nagranie głosowe, które odtwarzane jest tuż przed karmieniem i w ten sposób przywołuje i informuje zwierzaka o możliwości jedzenia.

Aplikace do ściągnięcia: 

Pod IOS - https://apps.apple.com/us/app/tuyasmart/id1034649547

Pod Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smart&hl=cs&gl=US

 

 

 

Wielkość pojemnika na karmę

 

Dozownik Patpet może jednorazowo pomieścić do 6 l karmy. Przy standardowych porcjach ten pojemnik wystarcza nawet na 10 porcji, co zapewni Twojemu pupilowi ​​wystarczającą ilość pokarmu na kilka dni. Do dozownika bez problemu można wsypywać różnego rodzaju suchą karmę, maksymalny rozmiar do 10 mm. Możesz ustawić dozownik tak, aby dozował od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek, dzięki czemu Twoje zwierzę otrzyma idealną dawkę i nie zje wszystkich granulek na raz. Za pomocą przycisków na czytelnym wyświetlaczu można łatwo zaplanować czas karmienia i wielkość porcji.

 

 

Karmienie nawet przy braku prądu

Dozownik jest zasilany głównie z sieci, podłączając go do gniazdka za pomocą zasilacza, który znajdziesz w opakowaniu. Zasilanie awaryjne to trzy baterie D, które możesz włożyć od spodu podajnik (brak baterii w zestawie) i działają niezawodnie nawet w przypadku awarii zasilania. Dzięki zasilaniu awaryjnemu zwierzęta będą miały wystarczającą ilość jedzenia i zapewnione działanie urządzenie.

 

 

Czytelny podświetlany ekran

Dozownik karmy jest łatwy w obsłudze dzięki prostemu panelowi sterowania na froncie urządzenia. Został zaprojektowany do szybkiej obsługi za pomocą zaledwie kilku intuicyjnie rozmieszczonych przycisków i czytelnego podświetlanego wyświetlacza, który pomaga obsługiwać dozownik nawet w ciemności. Przyciski posiadają również blokadę bezpieczeństwa aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia przez zwierzę. Wyświetlacz pokazuje: stan baterii, aktualny czas, przyciski zablokowane/odblokowane, czas podawania i wielkość porcji.

Zalety Wady
 • Bezpłatna aplikacja Android i IOS
 • Łatwe czyszczenie
 • Możliwość nagrania głosowego 10s
 • podświetlany ekran LCD
 • Kontrola przyciskami
 • Ustawienie czasu i jedzenia
 • Automatyczne / manualne karmienie
 • Baterie jako zapasowe źródło zasilania
 • Brak kamery
 • Tylko na suchą karmę

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Zawartość

 • Dozownik Patpet
 • Zasilacz
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.