Indoor Huntin Feeder/ Interaktywna zabawka z dozownikiem karmy

Intuicyjna zabawka z dozownikiem karmy, umożliwi Twojemu kotu zdobywać pokarm w naturalny sposób. Nie jest potrzebny do tego żadny pilot, baterie lub skomplikowane ustawienia. 5 myszy, które znajdziesz w zestawie, możesz rozmieścić w różnych miejscach w domu. Zadaniem kota będzie je odnaleźć i zjeść znajdujący się w nich pokarm. Taka forma podawania pokarmu stymuluje instynkt, ruch i zapewni 5 małych porcji. Wolne od BPA.

217 zł 179 zł bez VAT
Dostepne 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 01. 10. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Indoor Huntin Feeder/ Interaktywna zabawka z dozownikiem karmy

Intuicyjna zabawka z dozownikiem karmy, umożliwi Twojemu kotu zdobywać pokarm w naturalny sposób. Nie jest potrzebny do tego żadny pilot, baterie lub skomplikowane ustawienia. 5 myszy, które znajdziesz w zestawie, możesz rozmieścić w różnych miejscach w domu. Zadaniem kota będzie je odnaleźć i zjeść znajdujący się w nich pokarm. Taka forma podawania pokarmu stymuluje instynkt, ruch i zapewni 5 małych porcji. Wolne od BPA. Karmienie bez misek!

 

 

Indoor Hunting Feeder - instynktowna zabawka z nagrodą do samodzielnej zabawy

Plastikowy dozowniki nie zawiera BPA i nie zagraża zdrowiu zwierząt. Trzymaj myszy w domu w strategicznych miejscach. Na początku daj kotu wskazówkę i ukryj myszy w łatwo dostępnych i dobrze widocznych miejscach. Później możesz zwiększyć trudność. Sprytne koty pokochają tę grę!

Dozowniki bedą stymulować instynkty łowieckie kota. Twój czworonożny myśliwy będzie poszukiwał zabawki po cichu jak robi to na wolności. Bez problemu, szybko załapie zasady tej gry!

 

 

Radość z każdej porcji

Instynktowna zabawka z dozownikiem pasuje do zdrowego trybu życia kotów. Przyjmowanie mniejszych porcji więcej niż raz dziennie odpowiada naturalnemu sposobowi jedzenia i sprzyja zdrowiu kota. Poszukiwanie ukrytej nagrody i taktyka łowiecka są typowe dla wszystkich kotów. To kot kontroluje całą grę, poluje gdy ma na to ochotę. Twój ulubieniec zda sobie sprawę, że dozownik może z łatwością się opróżnić się w odpowiedniej pozycji zabawki, dzięki temu będzie chciał stale poszukiwać zabawki.

 

 

 

 

 

 

Dávkovač krmiva pro lovení má další blahodárne účinky: motivuje kočku k pohybu a cvičí její bystrost. Bude ve skvělé kondici! Její instinktivně přirozená hra rozptýlí úzkost a zažene zlobivé úmysly jako škrabání a kousání předmětů apod. Potěšte ji proto raději hrou, při které se i zdravě nakrmí!

 

 

 

 Číhat, lovit, nakrmit!

Materiál s aspektem skutečné kůže umožní kočce lovit doslova zuby nehty. Pružnost a kvalita materiálu umožní kočce tyto lovecké instinkty využít a lov je tak pro kočku mnohem zábavnější.

Hon na myš kočku protáhne a pořádně rozhýbe. A zdravý pohyb, předejde obezitě. Krmte proto kočku její přirozenou cestou! Prospějete její kondici, zdraví a optimismu.

Skvělá hračka nevyžaduje žádná nastavení, komplikovanou manipulaci ani baterie či jiné zdroje. Vše se odvíjí od přirozené zvídavosti a instinktů kočky. Číhat, lovit, nakrmit!

 

 

 

 

Zábavná hra, jednoduchá údržba! Veškeré části jsou omyvatelné či pratelné. Misky proto odložte do kredence, už je nebudete chtít!
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, my w ciagu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 13:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępnę są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 16 zł (przelew, kartą online) do 21 zł (za pobraniem). Wysyłka przy zamówieniu powyżej 485,00zł za darmo! Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.