Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Automatyczny dozownik Petkit Fresh Element Solo

Inteligentny dozownik karmy Petkit umożliwia karmienie zwierząt domowych podczas Twojej nieobecności. Będziesz mieć pełną kontrolę nad dozownikiem i karmieniem dzięki bezpłatnej aplikacji, która jest dostępna dla systemów Android i iOS, za pośrednictwem Wi-Fi. Pojemność 3 litry, planowanie karmienia, przechylanie dozownika, podwójny system blokady.

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
340 zł 280 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P50164
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Automatyczny dozownik Petkit Fresh Element Solo
Automatyczny…
340 zł

Opis produktu

Inteligentny dozownik Petkit Fresh Element Solo o pojemności 3 litrów dozuje jednorazowo 50 gramów karmy, aby zapobiec przejadaniu się zwierząt. Dozownik utrzymuje świeżość i zapach żywności przez cały czas. Dyspenser ma 6 stopni nachylenia i lekko uniesioną podstawę, dzięki czemu nie obciąża gardła podczas jedzenia. Dozownik zawiera przycisk ręcznego podawania pokarmu, jeśli miska Twojego pupila wydaje się pusta. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji, aby zaplanować pory karmienia lub śledzić aktualną ilość karmy w dozowniku, gdy nie ma Cię w domu, a dodatkowo oznacza to, że już nigdy nie zapomnisz nakarmić swojego pupila. Dozownik został zaprojektowany w taki sposób, aby jedzenie nigdy nie utknęło w zaplanowanym czasie karmienia, a Twój pupil nigdy nie pozostał głodny. Fresh Element to pierwszy dozownik wyposażony w system podwójnego zamknięcia, który utrzymuje świeżość karmy i zapobiega tworzeniu się pleśni w dozowniku. Dozownik nadaje się do suchej karmy i granulatu o grubości do 12 mm. Dozownik jest łatwo zmywalny i posiada wyjmowany pojemnik do przechowywania żywności. Zapasowe zasilanie 5x baterie AAA (nie dołączone do zestawu) zapewnia niezawodne działanie nawet w przypadku braku prądu.

Główne funkcje

 • Wykonano z tworzywa ABS i miski ze stali nierdzewnej
 • Odpowiednie dla suchej karmy (wielkość granulek do 12 mm)
 • Zmywalne i wyjmowane części urządzenia
 • System Duo-lock zapewniające świeżość żywności
 • Łączność Wi-Fi i Bluetooth
 • Zaplanuj karmienie i monitoruj stan karmienia za pomocą aplikacji
 • Darmowa aplikacja dla IOS i Androidv
 • Maksymalnie 10 posiłków dziennie / 50g na porcję
 • Źródło zapasowego akumulatora
 • Całkowita pojemność dozownika 3 l
 • Wymiary 31,6 × 29,6 × 16,6 cm

 

 

Pojemność zbiornika na karmę 3 litry 

Pojemny zbiornik dozownika Petkit Fresh Element Solo może pomieścić jednorazowo 3 litry granulatu. Przy standardowych porcjach 50g, pojemnik może pomieścić do 10 porcji, zapewniając Twojemu pupilowi pożywienie na 3-5 dni. W pojemniku z łatwością zmieszczą się różne rodzaje karmy o maksymalnej wielkości 12 mm. Godziny karmienia i wielkość porcji można łatwo zaplanować za pomocą aplikacji mobilnej. Dozownik Petkit Fresh Element Solo Dispenser posiada system blokujący, który utrzymuje świeżość karmy. Pojemnik na karmę wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, jest wyjmowany i łatwy do mycia, miska wykonana jest ze stali nierdzewnej. 

 

Podtrzymanie bateryjne zapewnia niezawodne działanie

Zapasowe baterie 5x AAA dozownika Pekit Fresh Element Solo umieścisz w podstawie dozownika i działa niezawodnie nawet w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu zwierzęta mają pod dostatkiem pożywienia i urządzenie będzie działać bez przerwy przez kilka dni.

Baterie można kupić w naszym sklepie.

 

Sterowanie smartfonem 

Dozownik Petkit Fresh Element Solo posiada łączność Wi-Fi i może być wygodnie sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, która jest dostępna zarówno dla systemów iOS, jak i Android. Dzięki aplikacji planowanie żywienia jest bardzo proste. Możesz zaplanować wiele pór karmienia z różnymi wielkościami poszczególnych porcji. Można również nacisnąć przycisk podawania w dowolnym momencie i ręcznie wydać jedną porcję o zaprogramowanej wielkości. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu mikrofonowi z głośnikiem, zawsze wiesz, co dzieje się w pobliżu karmnika i w razie potrzeby możesz sam mówić do swojego zwierzaka.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Zielony, Szary, Biały, Pomarańczowy
Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy
Zasilanie baterie + ładowanie
Wymiar 31,6 × 29,6 × 16,6 cm
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Typ baterii 5x AAA
Kapacita krmiva 3 l
Kapacita krmiva 3 l

Zalecane akcesoria

Produkty powiązane