Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

GPS dla psów

Dzięki obroży GPS zawsze widzisz aktualne położenie swojego psa, możesz też monitorować jego aktywność ruchową. Oferujemy obroże GPS według marki, rodzaju zastosowania oraz pełną gamę akcesoriów.

Czym są obroże śledzące dla psów?

Obroże śledzące lub lokalizatory dla psów i kotów wykorzystują technologię GPS. Dzięki niej opiekun otrzymuje precyzyjną informację o aktualnym miejscu pobytu zwierzęcia. Monitorowanie psa jest możliwe dzięki komunikacji pomiędzy stacją bazową a obrożą śledzącą. Z reguły można ustawić kilka trybów śledzenia w zależnościod urządzenia.

Jak wybrać obrożę z GPS?

Przygotowaliśmy dla Was obroże śledzące czołowych producentów, które sami przetestowaliśmy. Sprawdź je i wybierz pomiędzy obrożami GPS do użytku podstawowego z kartą SIM a obrożami GPS do użytku profesjonalnego. Za pomocą profesjonalnych obroży GPS, czyli radiowych obroży GPS, można śledzić aktualne położenie psa do odległości 20 km nawet w najtrudniejszym terenie. Oferujemy również obroże GPS o nieograniczonym zasięgu. Polecamy ten typ obroży dla psów myśliwskich i do użytku profesjonalnego. Do codziennego użytku idealnie nadają się obroże GPS na kartę sim, gdzie można śledzić położenie psa bezpośrednio z poziomu smartfona, tabletu czy komputera. 

Kiedy warto zaopatrzyć się w obroże GPS dla psów?

Jeśli Twój pies jest regularnym "biegaczem" i wielokrotnie przeszukiwałeś całą okolicę, obroża GPS może ułatwić Ci pracę. Obroża śledząca bezbłędnie wskaże lokalizację Twojego psa, więc nie musisz się martwić o intuicję czy wypytywanie sąsiadów, by dowiedzieć się, gdzie znowu uciekł Twój pies. Obroże GPS sprawdzają się również w przypadku właścicieli psów, które często przebywają w terenie i mają tendencję do biegania. Polecamy również przyjrzeć się innym elektronicznym obrożom dla psów, które ułatwiają szkolenie lub elektronicznym urządzeniom ogrodzeniowym, które pomagają utrzymać psa w domu (na wyznaczonym terenie).

Pomożemy Ci wybrać 

Jeśli nie wiesz jaką obroże GPS wybrać, możesz się z nami skontaktować na kilka sposobów: dzwoniąc na naszą infolinię pod numer 579061 399, pisząc maila na adres info@ebroza-elektryczna.pl lub korzystając z czatu online w prawym dolnym rogu.

Przetestuj obrożę GPS

Wybór odpowiedniej obroży GPS jest bardzo ważny. Każdy pies jest inny i co innego im odpowiada. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Nie tylko pomożemy Ci wybrać obrożę, ale masz cały 1 miesiąc na jej wypróbowanie! Jeśli obroża nie pasuje do Twojego psa lub Ciebie, możesz ją wymienić lub zwrócić!

 • 1Czym jest obroża, lokalizator GPS?

  Obroża śledząca. Lokalizator. Obroża GPS. Wszystkie te nazwy są poprawne i oznaczają jedno urządzenie. Jest to elektroniczna obroża, wykorzystująca technologię GPS. Za jej pośrednictwem opiekun zna aktualną pozycję psa. Z GPS obroży może korzystać każdy opiekun. Lokalizator wskażę pozycję psa a ty odnajdziesz do bez problemu.

 • 2Jak GPS lokalizator działa?

  Obserwacja psa za pomocą obroży GPS jest możliwa dzięki sygnałowi pomiędzy obrożą a urządzenie odczytującym. Najczęściej za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym lub dzięki osobnemu urządzeniu z mapami. Informację o pozycji psa zobaczysz na przejrzystej mapie.

 • 3Kiedy warto kupić GPS lokalizator?

  Jest to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich opiekunów, którzy regularnie szukają swoich psów. Dzięki obroży GPS zawsze będziesz miał pieska lub kota pod kontrolą. Otrzymasz powiadomienie w aplikacje, że twój pies oddalił się od domu.

 • 4Jakie są rodzaje obroży GPS ?

  Lokalizatory możemy podzielić na dwie grupy. Lokalizatory korzystające z sygnału GSM, mają wbudowaną SIM kartę, pozycję psa obserwuje się z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym, nie ograniczeń zasięgu. Profesjonalne obroże z łącznością radiową, kilkukrotnie droższe rozwiązanie, niezależne od sygnału telefonii komórkowej, z zasięgiem ograniczonym do kilku kilometrów

 • 5Jakie tryby wykorzystują GPS obroże?

  GPS może śledzić pozycję psa w regularnych odstępach czasowych tzw. interwałach (wtedy pozycja psa pokazywana jest np. co 1 minutę). Dostępny jest też tryb LIVE, w tym trybie widzimy aktualną pozycję psa w czasie realnym. Tryb LIVE wpływa na długość pracy na baterii.

 • 6Dla jakich ras lokalizator GPS będzie odpowiedni?

  Obroże GPS mają niewielkie wymiary, najczęściej są przyczepiane jako dodatkowe urządzenie do obroży. Nadają się dla psów od 5 do 90 kg. Są też specjalne wersje mini dla kotów.

 • 7Czy obroże GPS są wodoodporne?

  Tak obroże GPS są wodoszczelne. Bez problemu możesz ich używać w deszczu, śniegu, pies może z nimi wchodzić do wody.

 • 8Czy można obserwować kilka psów za jednym razem?

  Tak, warunkiem jest dokupienie dodatkowej obroży GPS. 

 • 9Czy jest opłata za używanie obroży GPS?

  Aby korzystać z obroży wykorzystującej sygnał sieci komórkowej niezbędna jest wpłata, najczęściej w formie abonamentu. Obroże GPS na sygnał radiowy nie wymagają dodatkowych opłat, niezbędne jest tylko kupienie urządzenia.

 • 10Czy obsługa obroży jest skomplikowana?

  Obroże GPS zostały stworzone dla zwykłych ludzi, nie dla programistów lub informatyków. Dlatego obsługa jest prosta, można jej się nauczyć bez problemu podczas pierwszych chwil korzystania z obroży.

Zobacz pełny opis

Pokaż więcej kategorie

Najlepiej sprzedające się produkty

Tractive GPS DOG 4

Tractive GPS DOG 4

Tractive GPS DOG 4 to nowa propozycja firmy Tractive. GPS wraz z monitorem aktywności dla Twojego…
Dostępne > 10 szt
250 zł
GPS obroża Majlo 2 Premium

GPS obroża Majlo 2 Premium

Majlo Premium to wyjątkowy lokalizator GPS  z nieograniczoną licencją (bez miesięcznych opłat i nie…
Dostępne 7 szt
1 392 zł
Tractive GPS CAT Mini, ciemny niebieski

Tractive GPS CAT Mini, ciemny niebieski

Śledź lokalizację swojego ukochanego kota w czasie rzeczywistym dzięki temu lokalizatorowi GPS dla…
Dostępne > 10 szt
318 zł
Tractive GPS DOG XL, zielony

Tractive GPS DOG XL, zielony

Lokalizator GPS Tractive GPS Dog XL ma wbudowaną mocną baterię, która wytrzymuje do 21 dni bez…
Dostępne > 10 szt
334 zł
Dogtra Pathfinder 2 Mini - GPS i obroża treningowa

Dogtra Pathfinder 2 Mini - GPS i obroża treningowa

Dogtra Pathfinder zamienia lokalizację w inteligencję! Jest to wysoce profesjonalny lokalizator GPS…
W drodze 1 szt.
Zniżka -5%
2 383 zł
2 264 zł

Zobacz więcej produktów

Jest w ofercie 22 produktów - filtruj wyniki dokładnie według własnych wymagań.

Pokazujemy 1-15 z 22 produktów

| 1 2|