Z powodu inwentury wszystkie zamówienia złożone w poniedziałek 27.09 po godzinie 12:00 i przez cały wtorek 28.09 zostaną wysłane w środę 29.09 Dziękujemy za wyrozumiałość. Przepraszamy za niedogodności.

Automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów LavvieBot

Nowość

LavvieBot to automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów o wadze od 2 do 10 kg. Minimalistyczny design wpisze się w wystrój każdego domu. Brak rozrzuconego żwirku, automatyczne dopełnianie żwirku, ograniczenie przykrego zapachu. Kontrola ręczna lub za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

6 320 zł 5 223 zł bez VAT
Dostepne 3 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 30. 09. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Automatyczna samoczyszcząca kuweta dla kotów LavvieBot

Samoczyszcząca kuweta LavvieBot działa bardzo łatwo. W momencie kiedy kot skorzysta z kuwety „grabie” znajdujące się wewnątrz urządzenia zgarniają odchody do pojemnika w dolnej części urządzenia, do plastikowej torby. Odpady gromadzą się przez pewien czas, nie powodując przy tym przykrego zapachu. Zakładając, że w domu jest tylko jeden kot, odpady wystarczy usuwać tylko raz na dwa do trzech tygodni. Dodatkowo nie trzeba dopełniać żwirku ręcznie, dzięki automatyzacji urządzenie po prostu uzupełnia żwirek z samego zasobnika o pojemności 6,5 litra. LavvieBot S skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy poprzez specjalny wkład z węgla aktywnego który należy wymieniać mniej więcej raz na 4-6 miesięcy. Wymiary wnętrza są wystarczająco duże, aby zapewnić kotom komfort użytkowania. Urządzenia można uzupełnić do 5 litrów żwirku czyli o 50%  więcej niż inne toalety automatyczne. Zaleca się stosowanie standardowego żwirku zbrylającego dla Lavviebot S. Kuweta pracuje bardzo cicho - tylko 26,5 dB, co odpowiada ciszy w sypialni. Producent zadbał również o bezpieczeństwo toalety wyposażonej w kilka czujników. Są ukryte, aby Twój kot nie mógł ich przypadkowo dotknąć. Jeśli spróbuje dostać się do środka podczas procesu czyszczenia, maszyna natychmiast przestanie działać i przejdzie w tryb czuwania, dopóki kot jej nie opuści. Urządzenie można łatwo otworzyć a elementy wewnętrzne można umyć ciepłą wodą z detergentem.

Dostępna jest również aplikacja mobilna PurrSong na telefony z systemem Android i iOS. Pozwala ona monitorować stan zbiornika, a także ustawić przedział czasowy, po którym zostanie uruchomione czyszczenie, od 10 do 60 minut. Kolejnym dodatkiem do aplikacji jest możliwość otrzymywania powiadomień, gdy kot korzysta z toalety. Jedna kuweta jest odpowiednia dla maksymalnie trzech kotów, aby zapewnić jej dłuższą żywotność. Polecamy LavvieBot dla kotów od 2 -10 kg (niezalecany dla kotów rasy Maine Coon i Kot savannah). Zaletą LavvieBot jest niewątpliwie jego minimalistyczne i designerskie opracowanie, dzięki czemu wpasowuje się w nowoczesne wnętrze i tym samym gubi się wśród innych elementów wyposażenia mieszkania. Posiada również płaski blat, dzięki czemu lekkie przedmioty można bezpiecznie umieścić na kuwecie Jej starannie przemyślany, estetyczny design jest utrzymany w eleganckim białym kolorze, dzięki czemu harmonizuje ze wszystkim w Twoim domu.

 

Główne funkcje

 • Zdrowie kotów: LavvieBot został zaprojektowany tak aby monitorować zdrowie kotów i wysyłać informacje do PurrSong
 • Cichy silnik: bardzo ciche działanie, nie przeszkodzi zwierzakowi i tobie
 • Wkład zapachowy: zapewni przyjemny zapach ( wymiana cca raz na dwa miesiące)
 • Łatwe utrzymanie: zdejmowane elementy łatwe do mycia
 • Automatyczne dopełnianie żwirku: pojemnik 6,5 l automatycznie dopełnia żwirek
 • Wymiary d.49,5 x zs.58 x w.70 cm wewnętrzne wymiary: d.32 x sz.43 x w.36 cm

 

 

Dla jakich kotów LavvieBot jest odpowiedni?

Kuweta LavvieBot może być używany przez większość kotów o wadze od 2 do 10 kg, z wyjątkiem naturalnie dużych ras, takich jak koty Maine Coon i Kot savannah. Wymiary wnętrza LavvieBot są na tyle pojemne, aby zapewnić kotom komfort użytkowania.

 

Odpowiedni typ żwirku

Użyj drobnego żwirku zbrylającego. Można tu stosować zarówno wypełniacze sztuczne (takie jak bentonit), jak i naturalne (tofu, kukurydza i tapioka). Gdy tylko kot zakończy potrzebę i opuści urządzenie, uruchamia się licznik czasu czyszczenia. Można go ustawić opóźnienie od 15 do 90 minut lub włączyć ręcznie w dowolnym momencie za pomocą aplikacji. Producent zaleca wydłużenie czasu oczekiwania na czyszczenie w zależności od twardości odchodów zwierzęcych.

 

Utrzymuje przyjemny zapach

Filtr deodoryzujący utrzymuje jakość powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje przyjemne środowisko dla Ciebie i Twojego kota. Składa się z węgla aktywnego, który należy wymieniać mniej więcej raz na 4-6 miesięcy. Toaleta LavvieBot musi być czyszczona raz na 2–3 tygodnie. Specjalnie zaprojektowane wejście LavvieBot pomaga utrzymać dom wolny od żwirku, pozwalając, aby resztki żwirku z łap wpadły z powrotem do kuwety.

 

Bezpłatna aplikacja Purrsong

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store i Google Play. Aplikacja informuje o aktualnym stanie odpadów(pusty, częściowo wypełnione lub całkowicie wypełnione), pojemności kosza , czasie sprzątania, przycisku reset, statusie połączenia z domową siecią Wi-Fi . Dodatkowo możesz ustawić raporty o tym, jak często Twój kot odwiedza kuwetę, przypomina o opróżnieniu kosza na odpady lub kiedy pojemnik na żwirek jest pusty. Jeśli masz w domu dwa koty, urządzenie potrafi je rozróżnić, jeśli różnica w ich wadze wynosi co najmniej 680 g.

 

Zalety Wady
 • Automatyczne sprzątanie po kocie
 • Dla maksymalnie 3 kotów
 • Ciche działanie
 • Dla kotów od 2 do 10 kg
 • Dużo miejsca wewnątrz
 • Łatwe w utrzymaniu
 • Nowoczesny wygląd
 • Dostatek prostoru pro kočky
 • Pro plemena od 2 - 10 kg
 • Bezpłatna aplikacja
 • Nieodpowiednia dla większych ras kotów

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Pro kočky

Zawartość

 • Kuweta LavvieBot 
 • Zasilacz
 • Worki na odchody
 • Wkład deodoryzujący

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.