Scalibor obroża dla psów przeciw pchłom i kleszczom 65cm

Scalibor obroża dla psów przeciw pchłom i kleszczom 65cm

UWAGA BRAK MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI PREPARATÓW ANTYKLESZCZOWYCH !!! Możliwy tylko odbiór osobisty.

Scalibor dla dużych psów 65cm Obroża zapobiegająca kleszczom i pchłom z deltametryną. Obroża zwalcza i zapobiega infestacji kleszczy Zapobiega ssaniu krwi przez moskity Działanie zapobiegawcze przeciw żerowaniu komarów Chroni przez okres 5-6 miesięcy.

157 zł 129 zł bez VAT
Dostepne 7 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 11. 10. u Ciebie
+ - szt.
Přidat do porovnání z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Scalibor obroża dla psów przeciw pchłom i kleszczom 65cm

Scalibor dla dużych psów 65cm Obroża zapobiegająca kleszczom i pchłom z deltametryną. Obroża zwalcza i zapobiega infestacji kleszczy Zapobiega ssaniu krwi przez moskity Działanie zapobiegawcze przeciw żerowaniu komarów Chroni przez okres 5-6 miesięcy Do stosowania na skórę. Jedna obroża do założenia wokół szyi zwierzęcia. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Przeciwwskazania: Koty,  szczenięta w wieku poniżej 7 tygodni Silna reakcja nadwrażliwości, Psy chore (choroby układowe, gorączka), z rozległymi zmianami skóry lub w okresie rekonwalescencji.

Sposób użycia: Obroża zaczyna wykazywać pełne działanie po upływie tygodnia, z tego względu należy ją zastosować tydzień przed możliwością narażenia psa na infestację. Po zastosowaniu należy umyć ręce chłodną wodą i mydłem. Chronić przed dziećmi Sporadyczny kontakt z wodą nie ogranicza skuteczności obroży. Należy ją jednak zawsze zdjąć przed umożliwieniem psu pływania i kąpieli, ponieważ deltametryna jest szkodliwa dla ryb i innych organizmów wodnych. Należy uniemożliwić psom pływanie w okresie 5 dni od założenia obroży. Przechowywać w temperaturze poniżej 25C Substancja czynna: Deltametryna 1,000g

Substancja pomocnicza: Dwutelenek tytanu

Wielkość: obroża o długości 65 cm

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.