Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS
Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS

Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS

Obroża nie tylko zwiększa widoczność Twojego psa dzięki zastosowaniu odblaskowych elementów, ale posiada także praktyczną kieszonkę umożliwiającą schowanie GPS lokalizatora Tractive. Urządzenie na pewno nie zgubi się podczas spacerów! Obroża zapinana za pomocą rzepów. Dostępne 3 różne wielkości dla psów różnych ras.

Wybór opcji produktu
  • Wielkość


Inne warianty:
Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS Dostepne szt. 81 zł Tractive XL GPS Lokalizator dla psów Tractive XL GPS Lokalizator dla psów w drodze 3 szt. 418 zł
81 zł 67 zł bez VAT
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Tractive odblaskowa obroża z kieszonką na GPS

Obroża nie tylko zwiększa widoczność Twojego psa dzięki zastosowaniu odblaskowych elementów, ale posiada także praktyczną kieszonkę umożliwiającą schowanie GPS lokalizatora Tractive. Urządzenie na pewno nie zgubi się podczas spacerów! Obroża zapinana za pomocą rzepów. Dostępne 3 różne wielkości dla psów różnych ras. Szerokość wszystkich obroży wynosi 7 cm. Długość S to 34 - 41 cm, Długość M to 40 - 50 cm, Długość L to 48 - 60 cm. 

 

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.