Garmin Topo Czech PRO 2017, microSD/SD karta
Garmin Topo Czech PRO 2017, microSD/SD kartaGarmin Topo Czech PRO 2017, microSD/SD karta

Garmin Topo Czech PRO 2017, microSD/SD karta

Przygotuj się do wspaniałej przygody z najlepszą mapą topograficzną Czech. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótki urlop czy w długą podróż, czy też na wyprawę pieszą, górską bądź rowerową, ten produkt zapewni Ci wszystkie niezbędne funkcje i materiały, które pozwolą Ci dotrzeć w każde wybrane miejsc w Czechach. Kompatybilna z GPS dla psów Garmin Alpha.


Inne warianty:
495 zł 409 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
środa 11. 03. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin Topo Czech PRO 2017, microSD/SD karta

Szczegółowa mapa turstyczna Czech.

 

 Skala 1:10 000

 438 000 vyhledávatelných bodů zájmu (POI)

 335 000 km dróg

 46 000 km tras turystyczna

 42 000 km tras rowerowych

  • Zawiera funkcje ActiveRouting umożliwiające planowanie i dostosowywanie tras za pomocą całej siatki dróg i szlaków; kolory tras na mapie odpowiadają różnym aktywnościom.
  • Zgodność z bezpłatnym oprogramowaniem BaseCamp™ umożliwiającym planowanie wycieczek na komputerze i przesyłanie tras i punktów trasy z komputera na zgodne urządzenie.

Wysyłana na karcie microSD/SD bez konieczności instalacji w urządzeniu GPS

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.