O firmie

Jesteśmy opiekunami. Dbamy o to, żebyś miał ze swoim pieskiem świetny kontakt i radośnie spędzał każdą wspólną chwilę. Sprzedajemy obroże treningowe, obroże GPS i elektroniczne ogrodzenia. W naszej ofercie znajdziesz także smart produkty, automatyczne dozowniki, kamery i zabawki. Produkujemy swoje legowiska, budy, materace i obroże pod marką Reedog. A głównie, kochamy psy.

                                                                        

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy w 2013 roku założyli stat-up Obroza-elektryczna.pl. Temat elektronicznych obroży był w Polsce wtedy tematem tabu. Skupiliśmy się na tłumaczeniu i edukacji a częścią naszych usług stało się doradzenie klientowi przy wyborze. Klient zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu i robimy wszystko, żeby spełnić jego oczekiwania naszym celem jet dobranie jak najlepszej pomocy treningowej niezależnie od tego jak dużo czasu musimy poświęcić, aby tego dokonać.

Zaczynaliśmy jako małuy sklep internetowy z kilkoma produktami. Dzisiaj możemy zaproponować największą ofertę pomocy treningowych i nie tylko. Jesteśmy absolutnym liderem na rynku w Polsce, Czechach i na Słowacji. Staramy się rozszerzyć sprzedaż na kolejnych rynkach. Jesteśmy na etapie wdrażania sklepu w Niemczech, planujemy sprzedawać w USA i Rosji.

 
 

Nasz sklep stacjonarny znajduje się w w czeskiej Pradze możesz tam wypróbować obroże elektroniczne najlepszych marek na świecie jak Aetertek, Dogtra lub Petrainer i oczywiście naszą własną markę Reedog. O zadowolenie klientów i ich zwierzaków stara się 15 osób oraz dwa pieski, Bella i Blair.

Wierzymy w to co robimy. Mamy jasne cele. Chcemy stać się liderem na ogólnoświatowym rynku elektronicznych pomocy treningowych i smart produktów dla psów. Chcemy być najlepsi jeśli chodzi o doradztwo i obsługę klienta. Nie tylko w Polsce, Czechach i na Słowacji. Rozszerzyliśmy naszą działalność, jesteśmy obecni już na rynku niemieckim, rosyjskim, francuskim i wiemy, że możemy odgrywać znaczącą rolę również na innych rynkach.

 
 

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Przy sprzedaży produktu mamy do czynienia z dwoma klientami - właścicielem i psem. Oboje muszą być zadowoleni z wybory obroży elektronicznej. Dlatego cały czas stawiamy na jakość obsługi klienta, rozszerzamy nasz asortyment i wprowadzamy nowe technologie. Wierzymy w smart produkty i współpracujemy z najlepszymi dostawcami.

Co mówią nasi klienci: „Dzień dobry, niedawno kupiłam u Was obrożę przeciwko wyciu, nawet nie wiecie jak bardzo chcę Wam podziękować. Nasz piesek zostaje w domy sam i wył strasznie. Z obrożą zakupioną u Państwa jest cicho przez cały dzień, gdy nie ma mnie w domu, często jest to 10 godzin. Dziękuje bardzo za to co robicie." (Eva)

 

My na prawdę robimy to inaczej!

Na nasz sukces złożyła się jasna filozofia: zadowolenie, bezpieczeństwo, komfort, właścicieli i psów.

 • Interesuje nas komfort, bezpieczeństwo klientów i psów podczas używania obroży.
 • Każdy członek naszego zespołu ma swojego psa, rozumiemy je i nie sprzedajemy nic, czego byśmy nie kupili dla naszych psów
 • Pomagamy psom. Chcemy, aby były w domach a nie były oddawane do schronisk lub wpadały pod koła samochodów, tylko z tego powodu, że nie słuchają komend.
 • Myślimy o psach, które nie miały szczęścia. Dlatego wspieramy schronisko.
 • Szukamy najlepszych technologii, którą pomogą opiekunom. 
 • Oferujemy 30 dniowy okres na wypróbowanie towaru.
 • Wymienimy Ci obrożę do momentu aż nie znajdziesz tej odpowiedniej.
 • Pieniądze zwracamy nawet za użyty towar.
 • Reklamacje rozwiązujemy do 14 dni.
 • Pieniądze zwracamy do tygodnia od otrzymania towaru.
 • Pieniądze zwrócimy Ci nawet w przypadku kilkukrotnej wymiany obroży.
 • Zawsze, rozmawiamy o tym czego potrzebujesz - przez chat, e-mail, na infolinii lub bezpośrednio w sklepie.

 

Obserwuj nas na FacebookuYoutube lub na Google plus.

 Zespół Reedog s.r.o.

 

Nasza ekipa

 

Online marketing
Księgowość
PR a social media

 Matěj Jačka

Tereza Jalovcová

 

Šárka Holečková

 

 

Obsługa klienta
Country Manager Rosja
Magazyn

Hana Košťálová

 

Valeriia Naumova

 

Ondrej Novák

 

Country Manager Polska
Country Manager Węgry
Country Manager Niemcy

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

info@obroza-elektryczna.pl

Erik Bálint

 

Petr Malota

 

 

 

 

 

Sklep

Odwiedź nasz specjalistyczny sklep z obrożami elektronicznymi i poznaj naszą ekipę osobiście! W sklepie przywita Cię wykwalifikowany i wyszkolony zespół pracowników, który doradzi przy wyborze produktu i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

 

Sklep Obroza-elektryczna.pl i Reedog.cz

Na terenie Polski prowadzimy jedynie sklep internetowy.

Możesz odwiedzić centralę u naszych południowych sąsiadów, w Pradze:

Sedmidomky 459/8, Praga 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@obroza-elektryczna.pl

 +48 579 061 399

Po - Pa: 00 - 16 00
So - Ne: Zakmknięte
 

Jak się do nas
dostać?

Najbliższa stacja metra to Želivského i  Chodov. Z Želivského autobusem 188 do przystanku Bohdalec, z Chodova autobusem 135 również na Bohdalec. Następnie około 4 min pieszo.

Z tramwajowego przystanku Slavia około 8 min pieszo, w kierunku Bohdalec, nastepnie w lewo. Autobusem kierunek Bohdalec.

Autobusy: 135, 188, 136, 101, 213

Tramwaje: 6, 7, 22, 24

 Z praskiej Jižní spojky - zjazd w kierunku Michle

Stacja Nádraží Vršovice, następnie tramwaj 24, 7 lub 22 na Bohemians, autobus 188 kierunek Bohdalec.

Lub przystanek Slavia, następnie autobus 135,136 lub  213 do przystanku Bohdalec.

Autobus: 135, 188, 136, 101, 213

Tramwaj: 6, 7, 22, 24

 

Napisz do nas