Kontakt

Adres do zwrotów i reklamacji

CzechLogistic - Reedog

ul. Gajowa 1

44-240 Żory

         formularz reklamacyjny       odstąpienia od umowy

 

Country Manager Polska

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@obroza-elektryczna.pl

 

Obsługa klienta

Lada Všechovská

+48 579 061 399

lada@obroza-elektryczna.pl

 

Manager sklepu

Karolina Šebestová

+48 579 061 399

karolina@obroza-elektryczna.pl

 

Magazyn i wysyłka

Ondřej Novák

+48 579 061 399

ondra@obroza-elektryczna.pl

 

Reklamacje i serwis

Jakub Kladiva

+48 579 061 399

jakub@obroza-elektryczna.pl

 

Klienci hurtowi, firmy

Lýdia Ondíková

+48 579 061 399

lydia@obroza-elektryczna.pl

 

PR i social media

Nikola Krišteková

+48 579 061 399

nikola@obroza-elektryczna.pl

 

Administracja i faktury

Lucie 

+48 579 061 399

lucie@obroza-elektryczna.pl

 

Copywriting i blog

Jitka Zemanová

+48 579 061 399

jitka@obroza-elektryczna.pl

 

Obsługa klienta

Gabriela Drázdová

+48 579 061 399

gabriela@obroza-elektryczna.pl

 

Country Manager Węgry

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@obroza-elektryczna.pl

 

Country Manager Niemcy

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@obroza-elektryczna.pl

 

Big Boss

Tomáš Mráz

+420 721 031 449

tomas@obroza-elektryczna.pl

 

Online marketing

Matěj Jačka

+420 722 927 702

matej@obroza-elektryczna.pl

 

Finanse i księgowość

Tereza 

+48 579 061 399

tereza@obroza-elektryczna.pl

 

Sklep

Odwiedź nasz specjalistyczny sklep z obrożami elektronicznymi i poznaj naszą ekipę osobiście! W sklepie przywita Cię wykwalifikowany i wyszkolony zespół pracowników, który doradzi przy wyborze produktu i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

 

Sklep Obroza-elektryczna.pl i Reedog.cz

Na terenie Polski prowadzimy jedynie sklep internetowy.

Możesz odwiedzić centralę u naszych południowych sąsiadów, w Pradze:

Sedmidomky 459/8, Praga 10 - Michle, 101 00

Email:

Telefon:

info@obroza-elektryczna.pl

 +48 579 061 399

Po - Pa: 00 - 16 00
So - Ne: Zakmknięte
 

Napisz do nas

Dane do faktury

 

Dane firmy
Reedog s.r.o.
Sedmidomky 459/8 
Praha 10 - Michle, 10100
IC: 05179220
 
Konto bankowe
Nr rach.: 87 1050 1911 1000 0090 3115 6236
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Oddział w Zielonej Górze, Al.Niepodległości 27
65-042, Zielona Góra