Dostawa i płatność

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 staramy się wysłać w ten sam dzień roboczy. Zamówienia złożone w weekend lub w piątek po 12:00 wysyłane są w poniedziałek.

Dostawa kurierem przy zamówieniu złożonym do godziny 12:00 to z reguły 2 dni robocze. Paczkomaty 2-4 dni robocze. Paczki nadawane są z magazynu w czeskiej Pradze.

Rodzaj dostawy

Nasze paczki wysyłamy za pośrednictwem firm DPD, InPost, Pocztex, GLS i DHL.

Kurier GLS  Po wybraniu tej opcji paczkę nadajemy kurierem DPD. Cena od 23 zł. Czas dostawy to najczęściej 2 dni robocze

Najkorzystniejszy kurier - Po wybraniu tej opcji korzystamy z najlepszego i najbardziej niezawodnego przewoźnika w Twoim regionie, będzie to DPD, InPost lub Pocztex. Cena od 24 zł. Czas dostawy 2-3 dni robocze

Kurier DPD - Po wybraniu tej opcji paczkę nadajemy kurierem DPD. Cena od 26 zł. Czas dostawy do 2-4 dni robocze

Paczkomaty - Po wybraniu tej opcji paczkę nadajemy do Paczkomatu. Cena od 23 zł. Czas dostawy 2-4 dni roboczych

Cena zmienia się w zależności od wagi wysyłanego produktu. Czas przesyłki i cena wynika z faktu, że paczki nadawane są z magazynu w czeskiej Pradze. Ceny skalkulowane są na najniższym możliwym poziomie. Aktualizacja w linku prowadzącym do śledzenia paczki następuję najczęściej dzień przed dostawą. Jeśli otrzymali państwo maila o tytule: "Zmiana statusu zamówienia (wysłane)" to znaczy, że paczka opuściła nasz magazyn.

Rodzaje płatności

Za pobraniem - Kartą lub gotówką. Płacisz kurierowi podczas odbioru paczki. Płatność za pobraniem jest dodatkowo płatna.

Klasyczny przelew - Wykonujesz klasyczny przelew Wysyłka po zaksięgowaniu na naszym koncie.

Płatność online przelewem, BLIKem lub kartą  Wygodna szybka płatność GoPay. Wybierasz swój bank lub kartę, płatność widzimy natychmiast. 

Paypal - Płatność przez Paypal. Jeśli masz konto Paypal, płatność widzimy natychmiast.